KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Týmy KAMHL



Týmy kroměřížské amatérské hokejové ligy

HC Senators

Logo HC Senators

Nejlepší umístění:

  • 8.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Senators


Red Devils Míškovice

Logo Red Devils Míškovice

Nejlepší umístění:

  • 7.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska Red Devils


HC Žopy

Logo HC Žopy

Nejlepší umístění:

  • 1.místo      ročník 2015/16, 2017/18, 2018/19 a 2021/22
  • 2.místo      ročník 2013/14 a 2016/17

 


Rebels

Logo Rebels

Nejlepší umístění:

  • 12.místo      ročník 2013/2014
  • 11.místo      ročník 2021/2022

Podrobná soupiska Rebels 


HC Spartak Hulín

Logo HC Spartak Hulín

Nejlepší umístění:

  • 3. místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Spartak Hulín


HC Rychlov

Logo HC Rychlov

Nejlepší umístění:

  • 10.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Rychlov


HC TJ Sokol Tovačov

Logo HC TJ Sokol Tovačov

Nejlepší umístění:

  • 3.místo     ročník 2017/18
  • 9.místo     ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC TJ Sokol Tovačov


HC Lobodice

Logo HC Lobodice

Nejlepší umístění:

  • 11.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Lobodice


Buldok Otrokovice

Logo Buldok Otrokovice

Nejlepší umístění:

  • 2.místo      ročník 2014/15 a 2017/18
  • 3.místo      ročník 2021/2022  

Podrobná soupiska Buldok Otrokovice


HC Jiskra Chropyně

Logo HC Jiskra Chropyně

Nejlepší umístění:

  • 2.místo      ročník 2018/19 a 2021/2022
  • 1.místo      ročník 2016/17
  • Podrobná soupiska HC Jiskra Chropyně

AHK Kroměříž

Logo AHK Kroměříž

Nejlepší umístění:

nováček ročník 2014/15

Podrobná soupiska AHK Kroměříž


HC Wild Bruins Morkovice

Logo HC Wild Bruins Morkovice

  Nejlepší umístění

  4.místo   ročník 2017/18


TJ Sokol Troubky

Logo TJ Sokol Troubky

 nelepší umístění

nováček soutěže  2018/2019


UDH Panthers

Logo UDH Panthers

 nejlepší umístění:

nováček soutěže  2019/2020


Aktuální sezóna 2022/2023

ROZPIS ZÁPASŮ

13.kolo
1.12.20:00CHO-RCH
11.kolo
1.12.21:40ZOP-AHK
13.kolo
3.12.17:00AHK-REB
3.12.18:40KVA-TOV
3.12.20:30BUL-JIS
14.kolo
5.12.20:00CHO-ZOP
5.12.21:40HLN-RCH
6.12.20:00KVA-PAN

VÝSLEDKY

13.kolo
30.11.MOR-LOB5 : 4
29.11.TRO-PAN4 : 1
28.11.DEV-ZOP2 : 7
28.11.HLN-SEN2 : 3 (SN)
12.kolo
26.11.PAN-REB8 : 1
26.11.AHK-BUL4 : 10
26.11.LOB-TOV5 : 1
24.11.DEV-KVA2 : 5

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Petr Přikryl8302374
2.Martin Špalek132814148
3.Petr ml. Sovadina10271982
4.Jindřich Rzesotto11231762
5.Petr Sumec122111100

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Jiří Barbořík71511435
2.Michael Tunker822030
3.František Hanák100027
4.Michal Hubáček9116525
5.Michal Gajdoš1277025

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA