KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Týmy KAMHL



Týmy kroměřížské amatérské hokejové ligy

HC Senators

Logo HC Senators

Nejlepší umístění:

  • 8.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Senators


Red Devils Míškovice

Logo Red Devils Míškovice

Nejlepší umístění:

  • 7.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska Red Devils


HC Žopy

Logo HC Žopy

Nejlepší umístění:

  • 1.místo      ročník 2015/16, 2017/18 a 2018/19
  • 2.místo      ročník 2013/14 a 2016/17

 


Rebels

Logo Rebels

Nejlepší umístění:

  • 12.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska Rebels 


HC Spartak Hulín

Logo HC Spartak Hulín

Nejlepší umístění:

  • 3. místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Spartak Hulín


HC Rychlov

Logo HC Rychlov

Nejlepší umístění:

  • 10.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Rychlov


HC TJ Sokol Tovačov

Logo HC TJ Sokol Tovačov

Nejlepší umístění:

  • 3.místo     ročník 2017/18
  • 9.místo     ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC TJ Sokol Tovačov


HC Lobodice

Logo HC Lobodice

Nejlepší umístění:

  • 11.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Lobodice


Buldok Otrokovice

Logo Buldok Otrokovice

Nejlepší umístění:

  • 2.místo      ročník 2014/15 a 2017/18

Podrobná soupiska Buldok Otrokovice


HC Jiskra Chropyně

Logo HC Jiskra Chropyně

Nejlepší umístění:

  • 2.místo      ročník 2018/19
  • 1.místo      ročník 2016/17
  • Podrobná soupiska HC Jiskra Chropyně

AHK Kroměříž

Logo AHK Kroměříž

Nejlepší umístění:

nováček ročník 2014/15

Podrobná soupiska AHK Kroměříž


HC Rymice Bulls

Logo HC Rymice Bulls

 Nejlepší umístění:

  • nováček      ročník 2014/15

Podrobná soupiska HC Rymice Bulls


HC Wild Bruins Morkovice

Logo HC Wild Bruins Morkovice

  Nejlepší umístění

  4.místo   ročník 2017/18


TJ Sokol Troubky

Logo TJ Sokol Troubky

 nelepší umístění

nováček soutěže  2018/2019


UDH Panthers

Logo UDH Panthers

 nejlepší umístění:

nováček soutěže  2019/2020


Aktuální sezóna 2021/2022

ROZPIS ZÁPASŮ

3.kolo
27.9.20:00AHK-LOB
27.9.21:40TRO-JIS
2.kolo
29.9.20:00RMC-MOR
3.kolo
29.9.21:40KVA-SEN
4.kolo
30.9.21:15ZOP-DEV
2.10.17:00HLN-AHK
2.10.18:40PAN-RCH
4.10.20:00RMC-TRO

VÝSLEDKY

3.kolo
23.9.HLN-RMC3 : 7
22.9.DEV-TOV2 : 6
22.9.REB-ZOP5 : 10
20.9.RCH-BUL4 : 12
2.kolo
20.9.SEN-AHK5 : 7
18.9.TOV-HLN3 : 1
18.9.PAN-REB7 : 2
16.9.BUL-DEV8 : 5

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Jindřich Mozola310730
2.Jindřich Rzesotto39720
3.Petr ml. Sovadina39542
4.Martin Špalek28532
5.Ján Bartalský27610

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Ondřej Remeš132112
2.Stanislav Pískovský20006
3.Petr st. Sovadina 35324
4.Jiří Barbořík25324
5.Erik Bakalík34134

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA