KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Týmy KAMHL



Týmy kroměřížské amatérské hokejové ligy

HC Senators

Logo HC Senators

Nejlepší umístění:

  • 8.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Senators


Red Devils Míškovice

Logo Red Devils Míškovice

Nejlepší umístění:

  • 7.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska Red Devils


HC Žopy

Logo HC Žopy

Nejlepší umístění:

  • 1.místo      ročník 2015/16, 2017/18 a 2018/19
  • 2.místo      ročník 2013/14 a 2016/17

 


Rebels

Logo Rebels

Nejlepší umístění:

  • 12.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska Rebels B


HC Spartak Hulín

Logo HC Spartak Hulín

Nejlepší umístění:

  • 3. místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Spartak Hulín


HC Rychlov

Logo HC Rychlov

Nejlepší umístění:

  • 10.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Rychlov


HC TJ Sokol Tovačov

Logo HC TJ Sokol Tovačov

Nejlepší umístění:

  • 3.místo     ročník 2017/18
  • 9.místo     ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC TJ Sokol Tovačov


HC Lobodice

Logo HC Lobodice

Nejlepší umístění:

  • 11.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Lobodice


Buldok Otrokovice

Logo Buldok Otrokovice

Nejlepší umístění:

  • 2.místo      ročník 2014/15 a 2017/18

Podrobná soupiska Buldok Otrokovice


HC Jiskra Chropyně

Logo HC Jiskra Chropyně

Nejlepší umístění:

  • 2.místo      ročník 2018/19
  • 1.místo      ročník 2016/17
  • Podrobná soupiska HC Jiskra Chropyně

AHK Kroměříž

Logo AHK Kroměříž

Nejlepší umístění:

nováček ročník 2014/15

Podrobná soupiska AHK Kroměříž


HC Rymice Bulls

Logo HC Rymice Bulls

 Nejlepší umístění:

  • nováček      ročník 2014/15

Podrobná soupiska HC Rymice Bulls


HC Wild Bruins Morkovice

Logo HC Wild Bruins Morkovice

  Nejlepší umístění

  4.místo   ročník 2017/18


TJ Sokol Troubky

Logo TJ Sokol Troubky

 nelepší umístění

nováček soutěže  2018/2019


Panthers

Logo Panthers

 nejlepší umístění:

nováček soutěže  2019/2020


Aktuální sezóna 2020/2021

ROZPIS ZÁPASŮ

3.kolo
22.9.21:40LOB-MOR
23.9.20:00DEV-AHK
24.9.20:45ZOP-RMC
4.kolo
26.9.19:15RMC-SEN
26.9.21:00REB-BUL
28.9.20:00HLN-LOB
3.kolo
29.9.21:40JIS-REB
4.kolo
30.9.20:00AHK-RCH

VÝSLEDKY

3.kolo
21.9.BUL-KVA5 : 3
19.9.SEN-HLN3 : 7
17.9.PAN-TOV3 : 2
2.kolo
16.9.AHK-BUL1 : 4
16.9.REB-LOB8 : 6
15.9.HLN-ZOP1 : 4
14.9.TRO-DEV4 : 2
13.9.KVA-JIS2 : 5

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Ján Bartalský29810
2.Jindřich Rzesotto38442
3.Petr Přikryl27430
4.Vladimír Černošek27252
5.Tomáš Dragan26510

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Martin Byja24224
2.Jiří Barbořík12114
3.Petr Došlík22204
4.Pavel Kolomazník30004
5.Jindřich Rzesotto38442

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA