KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Týmy KAMHL



Týmy kroměřížské amatérské hokejové ligy

HC Senators

Logo HC Senators

Nejlepší umístění:

  • 8.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Senators


Red Devils Míškovice

Logo Red Devils Míškovice

Nejlepší umístění:

  • 7.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska Red Devils


HC Žopy

Logo HC Žopy

Nejlepší umístění:

  • 1.místo      ročník 2015/16, 2017/18 a 2018/19
  • 2.místo      ročník 2013/14 a 2016/17

 


Rebels

Logo Rebels

Nejlepší umístění:

  • 12.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska Rebels B


HC Spartak Hulín

Logo HC Spartak Hulín

Nejlepší umístění:

  • 3. místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Spartak Hulín


HC Rychlov

Logo HC Rychlov

Nejlepší umístění:

  • 10.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Rychlov


HC TJ Sokol Tovačov

Logo HC TJ Sokol Tovačov

Nejlepší umístění:

  • 3.místo     ročník 2017/18
  • 9.místo     ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC TJ Sokol Tovačov


HC Lobodice

Logo HC Lobodice

Nejlepší umístění:

  • 11.místo      ročník 2013/14

Podrobná soupiska HC Lobodice


Buldok Otrokovice

Logo Buldok Otrokovice

Nejlepší umístění:

  • 2.místo      ročník 2014/15 a 2017/18

Podrobná soupiska Buldok Otrokovice


HC Jiskra Chropyně

Logo HC Jiskra Chropyně

Nejlepší umístění:

  • 2.místo      ročník 2018/19
  • 1.místo      ročník 2016/17
  • Podrobná soupiska HC Jiskra Chropyně

AHK Kroměříž

Logo AHK Kroměříž

Nejlepší umístění:

nováček ročník 2014/15

Podrobná soupiska AHK Kroměříž


HC Rymice Bulls

Logo HC Rymice Bulls

 Nejlepší umístění:

  • nováček      ročník 2014/15

Podrobná soupiska HC Rymice Bulls


HC Wild Bruins Morkovice

Logo HC Wild Bruins Morkovice

  Nejlepší umístění

  4.místo   ročník 2017/18


TJ Sokol Troubky

Logo TJ Sokol Troubky

 nelepší umístění

nováček soutěže  2018/2019


UDH Panthers

Logo UDH Panthers

 nejlepší umístění:

nováček soutěže  2019/2020


Aktuální sezóna 2019/2020

ROZPIS ZÁPASŮ

2.kolo
14.3.20:15LOB-RMC
15.3.17:00SEN-AHK
15.3.18:40ZOP-BUL
15.3.20:30JIS-MOR

VÝSLEDKY

1.kolo
11.3.ZOP-REB3 : 2 (SN)
9.3.BUL-TOV9 : 1
8.3.ZOP-REB5 : 2
7.3.MOR-TRO0 : 3
7.3.JIS-HLN7 : 0
7.3.BUL-TOV10 : 2
5.3.KVA-RMC3 : 6
4.3.AHK-RCH4 : 2

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Petr Přikryl185338158
2.Petr Sumec244931188
3.Petr ml. Sovadina2348331510
4.Jindřich Mozola2346291710
5.Jan Novotný2341241710

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Pavel Havrila1995450
2.Petr Petráš11116547
3.Tibor Baranyai2325111436
4.Michal Gajdoš14157836
5.Jaromír Hejkrlík952331

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA