KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Doplnění - konečná úprava pravidel pro sezonu 2017/18

                     Zdravíme všechny,

posíláme vyjádření ke všem podnětům k řešení, které nám byly zaslány. Předem chceme upozornit, že nás to všechno stálo nemálo času, který si ukrajujeme na úkor rodiny, zábavy, koníčků apod. a že do budoucna máme vše vyřešeno a můžeme se věnovat jen hokeji.

1. Doplnění/úprava/změna pravidel - tady se chci všem omluvit, protože při předchozím rozhodnutí jsem přehlédl bod, který v pravidlech upravoval start hráčů KAMHL v KHL, protože se v pravidlech KAMHL skrývá pod pravidly IIHF a v této části pravidel jsem se věnoval jen zvýrazněnému textu. Chápu, že z pohledu některých z vás je to neomluvitelné, ale je to prostě tak. Poté jsem samozřejmě svým pohledem na věc asi hodně ovlivnil rozhodování i ostatních vedoucích, za což se tímto omlouvám.

Nicméně po mém pochybení jsme nechali hlasovat všechny vedoucí s následujícím výsledkem:

a)  - Úprava pravidla: "Uvedené pravidlo se netýká hráčů , kteří v KAMHL působili v dřívějších sezonách než 2016/2017 včetně."Doplnění: platí pro ty, kteří byli na soupisce odevzdané před začátkem sezóny 2016/2017 a ne dopsáni v jejich průběhu! Registrovaní hráči dopsaní v průběhu sezóny 2016/2017 nesmí v KAMHL nastoupit.

ANO=souhlasím s doplněním textu do pravidel, NE=nesouhlasím s doplněním textu do pravidel

Jiskra Chropyně - ANO

RHL Přerov - ANO

Hulín - ANO

Tovačov - ANO

Buldoci - ANO

Morkovice - ANO

Rychlov - ANO

Devils Míškovice - ANO

Žopy - ANO

Rebels - ANO

AHK - ANO

Senators - ANO

Lobodice - ANO

Kvasice - ANO

Rymice - ANO

Návrh byl tedy schválen všemi vedoucími a upravíme ho na stránkách KAMHL.

b)  - Úprava pravidel: Registrovaní hráči, kteří byli na soupisce týmů odevzdané na začátku sezóny 2016/2017, můžou v  KAMHL i KHL volně nastupovat. Jen doplním, že tohle pravidlo nepovede k žádnému přílivu nových registrovaných hráčů do KAMHL, protože je již zakázáno a zároveň k žádnému odlivu registrovaných hráčů do KHL. Hráči si vyberou jako hlavní tým KAMHL a v KHL jsou po většinu případů jen pro doplnění.

ANO=souhlasím s úpravou pravidel, NE=nesouhlasím s úpravou pravidel

Jiskra Chropyně - ANO

RHL Přerov - ANO

Hulín - ANO

Tovačov - ANO

Buldoci - ANO

Morkovice - ANO

Rychlov - NE

Devils Míškovice - ANO

Žopy - NE

Rebels - NE

AHK - ANO

Senators - ANO

Lobodice - ANO

Kvasice - ANO

Rymice - ANO

Změna pravidel byla schválena nadpoloviční většinou vedoucích a upravíme ji na stránkách KAMHL.

2. podnět na vyřazení hráče Jindřich Rzesotto Buldoci - k tomuto bodu se vracíme po několikáté a celkem mě sere, že jeho jméno padlo na poslední schůzi několikrát a dotyční neměli s ničím problém, ale jen co začala soutěž, hned začali posílat e-maily!!!

ANO=vyřazení hráče Jindřich Rzesotto, NE=setrvání hráče Jindřich Rzesotto v KAMHL

Jiskra Chropyně - NE

RHL Přerov - NE

Hulín - NE

Tovačov - NE

Buldoci - NE - jejich hlas se do celkového hodnocení nebude z pochopitelných důvodů započítávat

Morkovice - NE

Rychlov - NE

Devils Míškovice - NE

Žopy - ANO

Rebels - ANO

AHK - NE

Senators - nehlasovali, zdrželi se

Lobodice - NE

Kvasice - NE

Rymice - NE

Nadpoloviční většinou vedoucích bylo schváleno setrvání Jindry Rzesotta v KAMHL.

3. Mikšík Pavel - HC Morkovice - registrovaný brankář, který hraje v poli, dopsaný tuto sezónu. Tady chci upozornit, že na registrované brankáře, kteří hrají v poli se vždy pohlíželo jako na amatéry. V nových pravidlech KAMHL je úprava, že takového hráče musí schválit nadpoloviční většina týmů, což se předem nestalo, protože nemáme k nahlédnutí všechny soupisky týmů, aby jsme dopředu mohli vyvolat hlasování. Od příští sezóny na tom zapracujeme a soupisky týmů všichni pošleme  na vedení v dostatečném předstihu tak, aby se o takovýchto hráčích mohlo rozhodnout hned na schůzi před zahájením ročníku. Citace nových pravidel "Uvedené pravidlo se netýká hráčů , kteří v KAMHL působili v dřívějších sezonách než 2016/2017 včetně. Také brankářů, kteří nehráli vyšší soutěž než krajský přebor a nyní budou působit jako hráči v poli nebo hráč bude působit jako brankář. Tyto hráče musí schválit vedoucí mužstev kdy každý hráč potřebuje k tomu aby mohl soutěž hrát hlasy nadpoloviční většiny vedoucích ! "

Níže výsledky hlasování:

ANO - Mikšík Pavel může hrát KAMHL jako hráč v poli a bude dopsán do seznamu těchto hráčů na stránkách KAMHL, NE= hráč Mikšík Pavel nemůže nastupovat v KAMHL

Jiskra Chropyně - ANO

RHL Přerov - ANO

Hulín - ANO

Tovačov - ANO

Buldoci - ANO

Morkovice - ANO - jejich hlas se do celkového hodnocení nebude z pochopitelných důvodů započítávat

Rychlov - NE

Devils Míškovice - ANO

Žopy - NE

Rebels - NE(odhaduji, Jardovi jsem se nedovolal)

AHK - ANO

Senators - NE

Lobodice - ANO

Kvasice - ANO

Rymice - ANO

Nadpoloviční většinou vedoucích hokejových týmů bylo schváleno setrvání Mikšíka Pavla v KAMHL jako hráče v poli. Nikdy nesmí nastoupit v brance a bude dopsán do seznamu těchto hráčů na stránkách KAMHL.

4. Grmela Lukáš Devils Míškovice - "registrovaný", který má na soupisce uvedený status amatér. Hráč působil v KAMHL i v dřívějších sezónách, ale pravděpodobně administrativní chybou u něj zůstal i na soupisce status amatér. Určitě v tom nevidím úmysl tohoto hráče nějak skrývat! Podle pravidel by se měla provést kontumace zápasů, odečíst -30bodů s převodem do další sezóny a hráč vyřadit, hlasovali jsme o tom, že je to nesmysl. Kontumace nemá žádný význam, Míškovice mají stejně 0bodů, -30bodů se odečítat nebude a hráč může zůstat v KAMHL s tím, že se na stránkách KAMHL opraví status na "registrovaný".

ANO=souhlasím, NE=nesouhlasím

Jiskra Chropyně - ANO

RHL Přerov - ANO

Hulín - ANO

Tovačov - ANO

Buldoci - ANO

Morkovice - ANO

Rychlov - ANO

Devils Míškovice - ANO - jejich hlas se do celkového hodnocení nebude z pochopitelných důvodů započítávat

Žopy - ANO

Rebels - nevím, Jardovi jsem se nedovolal

AHK - ANO

Senators - ANO

Lobodice - ANO

Kvasice - ANO

Rymice - ANO

Nadpoloviční většinou bylo schváleno setrvání hráče Lukáš Grmela - Devils Míškovice v KAMHL, zápasy se nebudou kontumovat, nebude se odečítat -30bodů a opraví se status na stránkách KAMHL a soupisce.

Do budoucna by jsme se rádi vyhnuli jakémukoli hlasování, fakt to není žádná prdel všechny obvolat, navíc 80% týmů to ani nezajímá, chtějí si zahrát hokej, udělat si žízeň na pííívo, potkat se s kamarády což je hlavní podstatou naší KAMHL.  Dále bychom ocenili, kdyby jsme se do budoucna vyhnuli e-mailům typu "všem", vyjma vedení a klidně si rovnou zavolali, nebo se s dotyčnými co mají nějaký problém sešli. E-maily vždy vedou k nějaké reakci, nedají se v nich ani popsat všechny podrobnosti toho či onoho návrhu nebo rozhodnutí. Věřte nebo ne, ale za každým rozhodnutím je dlouhá cesta a nic nerozhodujeme jen tak z domu od televize!!! Děláme to všichni ve svém volném čase a k tomu bych byl rád kdyby jste taky přihlíželi.

Závěrem: Věřte, že každý podnět je řešen téměř ihned, voláme vedoucím kterých se to týká, zjišťujeme informace pro co možná nejobjektivnější rozhodnutí, jezdíme společně na večerní schůzky, nahlížíme do soupisek apod. a pokud máte zájem zjistit jak řešení podaného podnětu probíhá můžete nám klidně zavolat a určitě vám ochotně všechny probíhající kroky podrobně popíšeme. Všichni chodíme do práce a proto oficiální odpověď někdy trochu trvá.

Děkujeme za pozornost

M+M+P+R

                            

Fotogalerie k článku


Napsáno 3.10.2017
» seznam aktualit

Aktuální sezóna 2018/2019

ROZPIS ZÁPASŮ

2.kolo
13.12.19:30DEV-KVA
13.12.21:10MOR-AHK
15.12.19:00RCH-SEN
3.kolo
15.12.20:45LOB-DEV
17.12.20:00TOV-MOR
17.12.21:40JIS-TRO
18.12.20:45KVA-RCH
19.12.21:15AHK-REB

VÝSLEDKY

2.kolo
12.12.REB-JIS5 : 7
11.12.TRO-BUL3 : 10
10.12.ZOP-TOV6 : 4
1.kolo
10.12.JIS-AHK6 : 0
8.12.SEN-DEV4 : 3 (SN)
8.12.ZOP-MOR4 : 5 (SN)
6.12.RMC-RCH7 : 1
6.12.BUL-REB2 : 3 (SN)

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Jindřich Mozola153217154
2.Jan Javořík163115166
3.Jan Nedbal163016144
4.Jan Zapletálek1630131710
5.Petr ml. Sovadina162915144

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Jaromír Hejkrlík1331246
2.Robert Kotiba1211040
3.Pavel Havrila1265132
4.Jiří Barbořík15127530
5.Patrik Brázda16118326

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA