KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Změna po 1.kole a návrh

Uběhlo 1.kolo pilotního ročníku KAMHL a vyplynulo z něj několik připomínek a námětů od týmů i to co jsem osobně viděl. Od 2.kola tedy bude zásadní změna:

1. Nebude úprava ledu, pouze mezi zápasy (většina týmů úpravu zavrhla) a i mě přišlo, že led úpravu po 2 třetinách nepotřebuje, navíc s přibývajícícm chladem venku poroste i kvalita ledu na ZS
  2. Za úpravu dostanete náhradu a to, že se bude hrát 2x15min+1x20minut čistého času,chci jen upozornit, že pokud se zápas nebude stíhat, časomíra v polovině 3.třetiny ubere nějakou minutku, tak,aby jste byli na ledě přesně 1,5hod. Když se zápas stihne i tak dříve, můžete se po ledě válet, protahovat atd.
  3. nájezdy se jezdit budou leda pokud zápas skončí remízou a jedině po zápase, tragičnost při zakončení hráčů při nájezdech v neděli hovoří za vše, kdo to viděl, dá mi za pravdu!

Padl návrh od několika týmů, že chcte hrát play-off a dle mne by bylo rozumné soutěž z důvodu nevyrovnanosti týmů po 11.kole rozpůlit na horní část 1-6 a dolní 7-12. Obě části by se hrály 2 dvoukolově, týmy ve spodní části by se rvaly o 2 místa do play-off. Play-off by se ovšem hrálo jen na jeden zápas! Plyne z toho to, že by některé týmy si musely doplatit na konci sezony ledy, protože odehrají více jak zaplacených 22.zápasů za sezonu. Pokud s tím bude do konce 2.kola alespoň 8 týmů z 12 souhlasit, tak bych to změnil. Bylo by více vyrovnaných zápasů a hlavně slabší týmy by si více zahrály. Svůj názor pouze vedoucí mi pošlou do mailu kamhl@seznam.cz.

Co ze změny vyplývá:

1. základní část jednokolově tj. 11zápasů na tým
  2. nadstavba 1-6 tým a 7-12 tým, týmy se utkají dvoukolově tj. 10 zápasů na tým
  3. play-off 1-8  a 9-12, vše hrané na 1 zápas s prodloužením a nájezdy, poražený tým v sezoně končí 1-3 zápasy na tým (doplácelo by se dle umístění 1-2 zápasy)

Dále děkuji za přístup při focení, vyjma pár otravených ksichtů, jste zbytek přistoupili k focení zodpovědně. Zbytek fotek si vedoucí pořídí již sami a ne hned do 2.kola, ale až hráč, který není zvěčněn na našem webu nastoupí do zápasu tzn. že jej můžete nafotit až klidně v prosinci,ale hned jak nastoupí!!! Někteří vedoucí posílali dres do Anglie, ať se jim tam jejich hráč zvěční na věčné časy, to po vás nikdo nechce... :D. Jediný tým, který má nafocen všechny hráče jsou Senators. Některým chybí pár hráčů, jiní jako Kačeři nejsou ani v polovině fotek svých playerů. Kdo je a není nafocen bude v zápise, kde u hráče bude f, což znamená že má již fotku!!!

Dale u týmů postupně dávám fotky ze zápasu svého týmu, všech 6 zápasů dám i na Facebook, jen je jich tolik, že se to nedá hned.
Své společné fotky mají již všechny týmy, někteří i ze zápasu viz třeba Red Devils.

Jak si najdu čas shrnu dojmy o všech týmech a jejich šancích v KAMHL. Některé týmy mne zklamaly a některé mile překvapily viz včera pozitivně Lobodice.