KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Diskusní fórum » Diskuse

DISKUSE

Příspěvky možné jen po registraci!

 • reagovat Volný hráč

  16.6.2017, 13:06 | Lukáš Mach

  Zdravím, ahoj,

  chtěl jsem se zeptat, zda nemáte místo v hokejovém týmu??

  Jsem úplný hobby hráč, rybníkář. Hokej jsem nikdy nehrál, takže registrovaný nejsem.
  Začal jsem hrát pravidelněji až 2 roky zpět "Šmatláckou hokejovou ligu" za tým Draci Libina. http://smhl.cz/aktual_statistiky.php?Action=vsech&Stat=bodu&Tym=LIB
  Bohužel se tato liga hraje až v Uničově a já jsem ze Zlína, takže dojíždění není úplně ideální.

  Jde mi především o zábavu.

  Předem díky za odpověď. Budu rád za jakýkoliv tip.

  Díky, LuKe #89

  +420 603 197 205
  mach.lukas@email.cz

 • reagovat Hledám tým

  13.1.2015, 20:01 | Filip Jeřábek

  Dobrý den. Našel by se nějaký tým, který by měl místo pro začátečníka? Do startu klidně jen tréninky nebo vyložené srandamače. Případně budu vděčný za všechny tipy na kohokoli, s kým bych mohl vyjet na led. Díky. Filip.
  filipp.jerabek@gmail.com

 • reagovat re

  19.11.2014, 21:11 | Petr Dostál

  reálně startují pouze Židlím, Minsk Helis, ostatní jsou pouze černé duše na listině Barexu, kteří za Barex nehrají, Máselník a Marcoň, takže tyto dva hráče z Barexu vymažu. ovšem jde pouze o administrativní úkon, příští sezonu se pravidlo zruší, protože jsem ho vymyslel já, aby se umožnil start v ligách co nejvíce hráčům

  • reagovat Re

   20.11.2014, 22:11 | Daniel Melka

   ... a Dalibor Skřivánek! Ale toto je asi fakt maličkost! Horší jsou ty neustále šachy s termínama! 3 změny za týden je trochu moc...

   • reagovat Terminy

    23.11.2014, 07:11 | Petr Dostál

    Rozpis je delan priblizne a vzdy se hlavne o vikendu upravuje dle moznosti zimaku. Ted vypadne jeden zapas za tyden, tak mam v planu vynechat pozdni ctvrtecni zapas. Zmeny jsou vsude pokud ma byt rozpis mesice dopredu. Muzeme delat rozpis tri dny dopredu a pak zmeny nebudou. Nejde vse mit, nehrajete extraligu.

 • reagovat Chápu správně pravidla KAMHL?

  18.11.2014, 16:11 | Daniel Melka

  Melka nemá co dělat, tak píše další příspěvek do diskuze :-)
  Narazil jsem na další nesrovnalost v pravidlech:
  bod 7. Hráč může nastoupit do KAMHL a zároveň do KHL, jedině pokud je amatér a dále v každém týmu mohou být maximálně na soupisce 3 hráči + brankář, kteří nastupují jako výpomoc v obou soutěžích. Týmům, které mají registrované hráče, se snižuje možnost fluktuace mezi oběma soutěžemi. (příklad tým, který má 1 registrovaného hráče +, může použít z KHL pouze 2 amatérské hráče.
  Např. Jiskra Chropyně má na soupisce min. 5 hráčů, kteří jsou na soupiskách v KAMHL i v KHL!
  Otázka zní: platí pravidla jen pro někoho, nebo jsem tento bod v pravidlech nějak špatně pochopil?

  • reagovat Re

   19.11.2014, 20:11 | Petr Dostál

   Už jsem na tento bod reagoval, že postrádá smysl po tom, kdy se Rebels a Žopy odhlásily z KHL, protože by jejich B blokovalo další zájemce v KAMHL. Týmy si jasně zvolily co chtějí hrát. neměl jsem čas projít pravidla a teď je nechci měnit, ale vidím, že vyvolám schůzi ještě před vánoci a milerád je dám na pravou míru, aby se netahaly další kostlivci ze skříně. Ideál před nadstavbou.

   • reagovat Re

    20.11.2014, 22:11 | Daniel Melka

    To jo, taky se mi to pravidlo o fluktuaci hráčů nějak nezdá. Postrádalo mi to smysl. Ty pravidla to chce fakt dát do kopy, at je klid a může se hrát hokej a ne řešit blbosti

 • reagovat Tak a dost!

  13.11.2014, 21:11 | Petr Dostál

  Zdravím všechny příznivce profesionální ligy v Kroměříži, konečně jste donutili dinosaura vyjít z brlohu, aby se zapojil do diskuze, která se stala hlavní volnočasovou náplní všech hráčů této ligy. Již se nesledují výsledky na tomto webu dokonce i výsledky na novém facebooku zakrývají ostrá kritická slova nad smyslem stránek prezentovat hokej na hobby úrovni. Tento odstavec berte s humorem! Chlapi hrejme hokej konečně.
  Tak k Danielovi Melkovi se vyjádřím prvně, protože je hlavní dopisovatel. Nemám problém pobrat kritiku, stránky jsem dělal vždy spíše s láskou jako koníček, oddech od každodenního stresu. Jakákoliv reakce je jen oheň do všech diskuzí a debat při pivu. Rozesmál mě příspěvek, kde se píše, že v Přerově je vše best a vše vyčištěno. Všichni víme, že to není pravda a kdo tam hraje a organizuje, mi dá za pravdu.
  Spolupodílím se na vedení KHL 6 let, zažil jsem položení funkce Jardy Kovaříka, protože musel poslouchat nehorázné řeči ode všech a nakonec se nikomu nezavděčil. Znechucen, vyčerpán a nakonec i časově zaneprázdněn po 8 letech toho nechal, funkci přebral Karel Holík se mnou, v KHL jsme udělali změny předloni, dali jasná pravidla, které jsem začal striktně dodržovat. Není vše ideální, sem tam jsou pochyby, ovšem můžu říct že KHL jde svou cestou, výkonnostně šla hodně nahoru a myslím, že zápasy jsou super. Vedoucí mají menší kádry, ovšem věřím, že 8 týmů ještě několik let bude brouzdat po ledě v Kroměříži.
  Naopak KAMHL se zrodila na pravidlech KHL a v pravidlech je hodně much, ovšem principiálně jsme se shodli, že to bude amatérská liga a v lize bude hrát několik bývalých hráčů na pohodu. V polovině loňské sezony se udělala schůze a řešilo se, jestli těchto 14 oficiálních hráčů + nějací tajní (osobně o nich nevím, říká se, že tací jsou v kuloárech, ovšem bez důkazu) se vyloučí. Vedoucí byli s ligou spokojeni, v popředí ligy byli naturalizovaní amatéři, kteří hokejem žijí. Na ledě jsou 2-4x týdně, hrají i několik soutěží a jsou prostě na tuto úroveň KAMHL moc dobří.
  Co tím chci říct, nějak se tato sezona dohraje, udělá se schůze, upraví vedení, upraví pravidla a do další sezony se přihlasí týmy, které to budou respektovat. Našel se kluk, co chtěl hrát bezkontaktně, jmenuje se Tomáš Havelka. Vedoucí KHL mu dali šanci a už 10.kolo bude hrát KHL za Hanák Team. Když jsme si volali, tak byl v pohodě a prostě se většina vedoucích rozhodla ho nechat hrát, ikdyž pravidla dopisování zakazují. Principiálně jde o to si zahrát hokej a v KHL to začali všichni chápat. Doufám, že se emoce uklidní i v KAMHL a začnete hrát hokej pro zábavu. Pokud se vyskytne další hráč porušující pravidla, tak se tým potrestá – 20 bodů a je to.
  Poslední věc, o web a soutěž se starám tak, že chystám veškeré rozpisy dopředu, musím je ladit se ZS když změní časy, chystám zápisy k zápasům a nakonec zápisy dávám na web. Pomáhá mi můj syn a sám se někdy rozčiluje, jak jsou zápisy špatně, ovšem chyby často začínají při vyplnění zápisů od vedoucích před zápasem. Další příspěvky jsou navíc a na chod ligy nemají vliv. Každý tým za tento servis platí 1000,- toť vše, to mě vlastně pobavilo těch 56.000,-. Reagovat na každý příspěvek nehodlám a nemám na to ani čas. Tuto reakci píši namísto toho, abych byl s rodinou a řešil každodenní záležitosti zaměstnaného, ženatého člověka. Nevím jak ostatní, ale většina přispěvatelů mi příjde, že berou hokej jako náplň života, já jen zpestření, ovšem u vedení KAMHL mi to tak už nepřijde. Reagovat už na nic nebudu, vše si sepište a vezměte na schůzi po sezoně, tam se můžou navrhnout změny či úplné zrušení ligy. Slyšel jsem, že chce vzniknout nová liga, chci těm pošetilcům říct, že za dva roky budou litovat a organizátor do pěti let bude za zkorumpovaného člověka, který hájí jen své zájmy. Mě zájmy jednotlivce či týmů jsou jedno, jedinkrát jsem se postavil za AHK a už to špatně vedu. Kdo nic nezkusí, nic nepokazí a já si za svými rozhodnutími stojím, upravím pravidla a budu je striktně dodržovat. Napsal jsem toho dost a jistě zkušený sloupkař najde důvod reagovat a vyvolat další diskuzi.
  Hlavně největší kritici už něco ukažte i na ledě, asi se zajdu na ZS podívat a nafotím konečně letos nějaký zápas.
  Sportu zdar!!!!


  • reagovat a dost...

   13.11.2014, 23:11 | Daniel Melka

   Ok! Ano, povedlo se vyhnat medvěda z brlohu, ale dalo to úsilí… :-) Proč Ti vadí, že se tady diskutuje a řeší věci které se nelíbí? Petře, i vy ostatní, zastal jsem tady jistý názor početné skupiny hráčů KAMHL. Hlavní dopisovatel jsem možná proto, že spoustě lidem přístup do diskuze prostě nefunguje. Chtěl jsem rozvířit diskuzi nad něčím , co dle názoru početné skupiny hráčů není úplně košér… Ani v nejmenším jsem neměl chuť někomu nadávat, poučovat ho , nebo nutit mu svůj názor. Rozhodně nejsem typ člověka, co do všeho musí rýpat a nic mu není dobré. Naopak jsem chtěl přispět svojí zkušeností z jiné ligy, právě srovnáním věcí které se mi líbí v přerovské ZHEL (neplést si se ZHL! V Přerově se také hrají dvě soutěže – čistě amaterská a druhá, která registr. povoluje) A tyto věci třeba i implantovat do KM. Na KAMHL je také spousta pozitivních věcí, ale jsou tady i nějaké bolesti, před kterými by byla škoda zavírat oči. Petře, čtu si tvůj příspěvek a z jednoho odstavce mám dojem, že ti jistým způsobem vadí, že někdo vyšťoural porušení pravidel ze strany RHL a chudák Tomáš Havelka chtěl hrát bezkontaktně, tak jste mu domluvili angažma někde jinde. Víš, v říjnu jsi psal, že Schaffera Rebelsum škrtáš ze soupisky, protože se někdo vůči jeho kariéře ohradil. Když místo něho chtěl Jarek dopsat Dragana, tak jsi napsal, že soupiska je uzavřená a nemáš čas řešit požadavky toho, či onoho! A najednou čas lobovot za Toma Havelku a obvolávat vedoucí mužstev máš. Proč se měří dvojím metrem? Fair-play? Nic, už dám pokoj, jen závěrem ještě dvě věty:
   Upřímně zastávám názor, že organizace takového projektu není žádná legrace. Vím, že se snažíš soutěž dělat poctivě a je mi jasné, že ne se vždy povede vše k libosti všech. Vím, že to celé stojí spoustu úsilí na úkor tvého volného času. Co se týká peněz na servis – slyšel jsem už 3 částky a kde je pravda nevím, takže moje omluva, že se chytám neověřených faktů. Možná by nějaká čísla co kolik stojí, jaké jsou náklady,atd. mohla být i tady na webu.

 • reagovat Re: Petrovi Dostálovi

  13.11.2014, 17:11 | Michal Kosatik

  Pane Melka, kdyby byli všichni jako vy, tak by Petr musel být zaměstnán na full-time v KAMHL a mít 4 sekretářky. Každý se doma a v práci nenudí jako vy. Jinak jste mě konkrétně rozesmál srovnáním s přerovskou ligou. Viděl jste někdy jejich webovky? Já jen doufám, že se Petr nenechá znechutit pár lidma jako jste vy.

  • reagovat odpověď

   13.11.2014, 21:11 | Daniel Melka

   Michale,chápu, že jste teď v RHL poněkud flustrovaní vyneseným trestem, ale mým záměrem není někomu znechucovat práci. Uznání patří všem co něco dělají pro druhé na úkor svého volného času a bez nároku na adekvátní odměnu. A co se týká vašeho dotazu zda jsem viděl webovky ZHEL, tak ano viděl, hraju tu soutěž 10 let tak se na stránky občas podívám :-) Je na nich vše důležité, jsou přehledné a aktuální. Navíc o webovkách to určitě není! A víte kolik stojí web a organizace ZHEL? Se podržte 500 Kč na tým a sezonu! A kolik KAMHL? Jestli mám správné zákulisní informace tak 4500 na tým x 14 = 63.000 / 8 měsíců sezony = bezmála 8tis. měs.

 • reagovat Petrovi Dostálovi

  13.11.2014, 16:11 | Daniel Melka

  Petře, ale reagovat na příspěvky by jsi měl! Jak jsi tady už psal, je tohle tvoje platforma soutěže i stránek. Záložku diskuze jsi tady taky založil ty. My všichni jsme se nemalým penízem složily na tvojí odměnu za organizaci KAMHL a tak čekáme, že budeme mít nějaký servis, ať již aktuální výsledkový, pravidlový, či nějakou odpověď na záležitosti které nám leží v žaludku.. Arogance typu, na nesmysly nemám čas,nebo Melkovy příspěvky jsou mi k smíchu, není úplně na místě… (jinak křestním jsem Daniel)
  Mé příspěvky nejsou žádná velká kritika, jen upozorňuji na nějaké potíže které vyvstaly. Sám píšeš, že pravidla mají jisté nedostatky – ok, soutěž je mladá, má porodní bolesti, tak to ale řešme. A ty máš dvě možnosti, buď se ješitně urazit, když někdo něco zkritizuje, pak teda raději forum zruš a dělej si soutěž sám podle sebe! Nebo budeš nad příspěvky přemýšlet, diskutovat a společně vytvoříme soutěž, která se bude líbit všem zainteresovaným, nebo alespoň jejich velké většině.

  • reagovat Petrovi Dostálovi

   13.11.2014, 17:11 | Daniel Melka

   Pak jsem se tě ještě chtěl zeptat, které konkrétní věci tě v mých příspěvcích rozesmály? V čem konkrétně jsem si při srovnání s přerovskou ZHEL vymýšlel? Nepsal jsem tady srovnání proto, abych ukázal že tam je to super a tady to stojí za h.... Každá má své plusy i mínusy. Jen jsem chtěl říct, že tam je už něco vymyšlené, fungující, tak proč se neinspirovat!? A ano, i jsem reagoval na některé tvoje věty, že něco nejde, nebo že na něco nemáš čas, srovnáním že jde všechno, když se chce a ani to nemusí stát moc času.

 • reagovat Trest pro RHL

  13.11.2014, 09:11 | Michal Kosatik

  Za RHL přijímáme trest, který nám byl udělen a těšíme se na zápasy ve skupině 8.-14.

 • reagovat Protest

  13.11.2014, 09:11 | Martin Hložek

  Pro Martin Oložilík: Hraješ v Kroměříži!!! Klidně se příští rok přihlas do AHL v Hradišti!

  • reagovat protest

   13.11.2014, 15:11 | Daniel Melka

   Martine, pěkně jsi to napsal - přesně dle principu - jestli se ti něco na KAMHL nelíbí, tak jdi hrát jinam...
   Mohl by jsi navrhnout zrušení diskuze!

  • reagovat PROTEST

   13.11.2014, 17:11 | Martin Odložilík

   Pro Martina Hložka,Ahl hrát nepůjdem šli jsme do soutěže s tím,že je amatérská.Když je porušení pravidel podle tebe v pořádku tak souhlasíš s něčím co pravidla nepovolují.Nesmíš hned fňukat,že váš spřátelený tým nebude na špici Khl2 píšu záměrně,protože amatérská do názvu nepatří.Musíš brečet na jiném hrobě,pravda byla na místě jen jsem dal podnět jak to chodí jinde.Nechci tady přestřelku,že to Dan odhalil, tak to si zaslouží cenu litr slivovice, kterou mu osobně předám po sezoně jako AMATÉSKÝ čin.

   • reagovat slivovice

    13.11.2014, 21:11 | Daniel Melka

    Děkuji za slíbenou odměnu, ale nezasloužím si jí. Na to upozorňoval před týdnem vedoucí, teď nevím jestli Rychlova, nebo z jiného týmu... Ale protože se tady půlka lidí do diskuze nemůže přihlásit, tak se to řeší na FB a uběhl týden a dozvuk to nemělo žádný, tak jsem to tady překopíroval...

 • reagovat Protest

  13.11.2014, 09:11 | Martin Hložek

  Pro Daniel Melka: Vyřešeno!

  • reagovat protest

   13.11.2014, 15:11 | Daniel Melka

   Tak to je dobře, konečně se něco pohnulo...

   • reagovat trest

    13.11.2014, 15:11 | Daniel Melka

    jen můj názor - Do pravidel bych dal kontumace zápasů ve kterých takový hráč nastoupil. Důvod (aniž bych teď studoval výsledky zápasů ve kterých Tomáš Havelka nastoupil a které RHL vyhrálo)je , že soupeř byl neoprávněným startem hráče defacto poškozený.

 • reagovat PROTEST

  11.11.2014, 20:11 | Daniel Melka

  čistý amatér hráč RHL Přerov Tomáš Havelka. Borec pravděpod. mastil hokej za velkou louží a pak i v Přerově. a tady jsou odkazy na jeho kariéru :http://www.eliteprospects.com/player.php?player=155393 a
  http://novy.hokej.cz/hrac/4367.
  Jak tuto situaci řeší vedoucí KAMHL, dozvíme se?

  • reagovat PROTEST

   13.11.2014, 06:11 | Martin Odložilík

   Zdarec všem v UH.Hradišti v AHL kontumují výsledky i 3 kola zpětně.To není,ale jenom RHL.To mohla zustat soutěž 22 týmů.Slovo amatérská není dobrý název.Kdo jste ve vedení soutěže tak učińte opatření jinak se není o čem bavit.

 • reagovat Diskuzní forum a výsledky

  11.11.2014, 20:11 | Daniel Melka

  čerstvé výsledky s rychlostí blesku i diskuzi o naší lize hledejte na fejsbůku "vysledky KAMHL" https://www.facebook.com/groups/376016082550532/?fref=nf

 • reagovat zápis utkání

  8.11.2014, 13:11 | Jaroslav Dlabač

  Ahoj, jen bych chtěl upozornit na nedokonalý zápis o utkání. Nejde vlastně o nic (výsledek sedí) ale když už se to dělá, tak by se to mělo zapisovat asi pořádně. Nesedí tam nahrávači, počet vyloučených a počet střelců...Nevím kde se stala chyba, ale asi na stadioně. Tak by to ti chlapi mohli dělat zodpovědněji, když už za to platíme. Nemám trochu pravdu?

  • reagovat zápis o utkání

   8.11.2014, 14:11 | Martin Odložilík

   S tímto musím souhlasit je tam spoustu chyb a nesrovnalostí.Ještě musím reagovat na led kdy jsme hráli po treninku mužů Přerova.Z cela rozbytý led,který nestačí zmrznout to radši přesunout na jiný termín.Je to o zdraví.Máme to snad za stejný prachy.

   • reagovat odpověď

    12.11.2014, 12:11 | Jaroslav Dlabač

    Prosím Tě, kdo tady prudí?Diskusní forum od své podstaty slouží k výměně názorů, debatě nebo k uvaze o možnosti řešení problému (dle slovníku). Nemá to nic společného s chutí hrát hokej, ale pokud se nikdo neozve, pravděpodobně nikdy nedojde k případné nápravě... Máš ale pravdu, že např. černoši v lize jsou daleko větší problém.

    • reagovat odpověď

     12.11.2014, 19:11 | Daniel Melka

     Jardo a registruješ tady nějakou diskuzi? Máš pocit, že by se někdo nějakými našimi podněty zabýval? Já tedy ne! Ode mě ty slova "nepruďte tady" byla ironie právě na to, že se tady neřeší nic a vedoucí soutěže dělá zřejmě mrtvého brouka. A hlavně ironie na text v aktualitách, kdy něco chceš řešit a odpovědí je ať neotravujeme s pi....nama.

     • reagovat odpověď

      13.11.2014, 17:11 | Jaroslav Dlabač

      ok, tak to beru zpět, je dobře že se protest uznal, vyplynul z toho i trest, ale jak někdo napsal v jiném příspěvku jde hlavně o to, že jsme nejvíce poškozeni my - totální rybníkáři, protože hrát proti klukům, kteří bruslí pomalu od narození...To kolikrát vidím puk jen když je přerušená hra :-). Opravdu by se s tím mělo něco udělat. Je trapné, jak si tito ,,amatéři" na nás léčí své neuskutečněné sny. Pro ně je přece spousta klasických hobby lig?? A chlapi z RHL - těšili Vás ty vyhrané zápasy? Vždyť loni jste patřili mezi nejlepší i bez černocha - tedy aspoň v to doufám. Jako každý z Vás asi provozuje i jiné sporty a zkuste hrát např. rekreačně tenis proti někomu, kdo se tomu věnoval jen 5 let!! Nejsem žádný prudič .-), ale je potřeba problémy pojmenovat a neustále je připomínat. Jinak upadnou do zapomnění a nic se nebude dít. Potom ještě je možnost založit TKAMHL - totální amatérskou ligu, kde by byli jen rybníkáři bez vyjímky. Samozřejmě vtip.

  • reagovat zápis o utkání

   11.11.2014, 20:11 | Daniel Melka

   pánové nepruďte, není čas se zabývat pi.....nama! jestli se vám něco nelíbí, tak nehrajte... :-)

 • reagovat Změny času

  8.11.2014, 06:11 | Martin Odložilík

  Zdar Chci se zeptat za HC Rymice který termín vlastně platí.Pod článkem změny časů hrajeme 12.11.20:30 a na hlavní stránce 11.11.20:45 oba dva s Buldokama tak teda kdy.Potřebuju to zjistit co nejdřív chlapi chodí na směny tak ať si to můžou prohodit. Díky Trochu hokej.

  • reagovat změny časů

   11.11.2014, 19:11 | Daniel Melka

   borci, tady na diskuzi se na něco ptát je úplně zbytečné. Tady se na příspěvky nereaguje! Co by jste chtěly za ty prachy co platíme, aby se někdo zdržoval nějkou odpovědí...

 • reagovat věcné připomínky

  31.10.2014, 11:10 | Petr Mičola

  Ahoj,
  již několik hráčů mi říkalo, že se nemůžou dostat do diskuze. Zkusil jsem se znova zaregistrovat a opravdu to nejde. Více lidí si na to stěžuje.Mě to pravděpodobně jde protože jsem byl zaregistrovaný již v minulosti před vznikem KAMHL.

  Dále by bylo dobré aby na časomíře byla k dispozici během zápasu plnohodnotná lékárnička i s dezinfekcí a nejlépe i chladící sprej.

  Díky

 • reagovat Vyjádření AHK k lize KAMHL

  24.10.2014, 19:10 | Petr Štrof

  Nechápu, proč AHK je trnem v oku tolika lidem, nicméně ačkoliv bych nemusel, tak se pokusím tady vyjádřit celý průběh toho, jak AHK vstoupilo do této soutěže. Jelikož to ví pouze pár vedoucích týmů a ti to neprezentovali dál, řeknu Vám veškeré skutečnosti, jak to probíhalo. Před 2 lety, kdy vznikla myšlenka druhé soutěže, jsme byli osloveni, zda máme o tuto soutěž zájem. Petr Dostál tuto soutěž tvořil v podstatě pro nás. Na neštěstí uvedl, že nižší soutěž budou hrát hráči, kteří budou splňovat 10-15 let neaktivní činnosti. Dále žádal, abychom uvedli, kdy který hráč a jak skončil, což jsme splnili. K mému údivu na jaře, kdy soutěž vznikala, se upravily pravidla na to, že hráči museli končit ve starších žácích. Toto pravidlo mě velmi zarazilo, ale jsme tým, který pravidla dodržuje a neporušuje, tak jsme se do soutěže nepřihlásili! Tuto skutečnost jsem konzultoval i s vedoucími některých týmů, protože vím a znám jejich hráče a věděl jsem, že mnoho hráčů pravidlo splňovat nebude. Překvapilo mě, že se přesto přihlásili. A co víc, při registraci těchto hráčů u jejich jména bylo uvedeno "neregistrovaný". Nevím, jestli to kapitáni udělali nevědomky nebo úmyslně. V této soutěži je mnoho hráčů, kteří končili později než kluci od nás! Karel Holík a Petr Dostál tyto informace věděli a proto oznámili, že ve 2. ročníku nastoupí AHK v nižší soutěži. Náš tým teď doplácí pod palbou neférové kritiky na to, že jsme poctiví a po pravdě jsme uvedli všechny hráče, kteří končili první rok v dorostu apod. a nyní se každý odvolává na to, že AHK má 8 registrovaných hráčů. Pro představu, z těchto 8 hráčů jsou 2, kteří mají nejkratší dobu od své aktivní činnosti a to je 19 let. Ostatní ji mají vyšší! Máme tam i 26 let neaktivního hráče (někteří ze soupeřů v té době ještě nebyli na světě). Nemáme tam žádného hráče, který by hrál za muže apod. Jen pro zajímavost, jsem jedním z hráčů, kteří končili aktivní kariéru před 19 lety. Byl jsem celý život amatérským hráčem (v dětství jako mladší žák jsem byl brankář, od té doby jsem aktivně nehrál). V sezoně 94/95 jsem se účastnil letní přípravy a poté tréninků na ledě se vznikajícím týmem SKP (Sportovní klub Policie), kde mi kapitán vyřídil registraci. Nicméně jsem nikdy ani na jediný zápas nenastoupil! Ale se slušností jsem uvedl, že jsem končil v roce 95. Proto mám zapsáno registrovaný hráč. Nebudu poukazovat jmenovitě na ty, kteří z jakéhokoliv důvodu neuvedli pravdu o registraci a dnes soutěž hrají jako neregistrovaní. Co se týče svazu, je pravda taková - nelze zjistit, kdy který hráč skončil, na svazu je pouze u každého hráče uvedeno, že je registrovaný a je jedno, jestli měl registraci za mladší nebo starší kategorii. Tyto údaje se vedou až u vyšších soutěží. Svaz vám za 50 Kč přepíše hráče registrovaného na neregistrovaného, ale tento problém už jsme řešili na schůzy vedoucích. Jsme stabilním týmem, nepřipisujeme na soupisky. Na soupisce máme 17 lidí včetně golmana a byli nám vyškrtnuti kluci, kteří nastoupili jeden jako junior a druhý jako muž, což jsme přijali jako samozřejmost. Nechci se tu dlouze vypisovat, ale cítil jsem nutnost jednou pro vždy říct, jak se věci mají. Chceme si s vámi zahrát hokej a ne řešit banality. I výsledky a hra je odpovídající této soutěži. Chceme se bavit hokejem, sportu zdar!

  • reagovat odpověď

   24.10.2014, 22:10 | Daniel Melka

   Petře, i když jsem vás (AHK) ve svém příspěvku zmínil, tak mi osobně jako tým v žaludku neležíte. Co mi a spoustě dalších lidí vadí je systém této soutěže. a to především nejednotnost a jasné pravidlo jak to s těmi registrovanými je a bude! Můj osobní názor je ten, že pokud někdo někdy (třeba i před dvaceti lety) trénoval a naučil se bruslit, tak bude vždy herně převyšovat většinu amatérů. Přikláním se k variantě dvou registrovaných na tým, protože se hra týmu trochu pozvedne a amatér může vedle takového hráče vyrůst. Ale pokud je bývalých hokejek v týmu víc, tak se soupeř amatér kolem nich bude jen motat...
   Pak je tu druhá otázka, a to je to co píšeš, že v jiných týmech je spousta černochů, a to je přesně ono - tak když může jeden a druhý ne, tak ho tam napíšeme potajnočku a ono to možná projde! V tomto je potřeba udělat pořádek!

  • reagovat odpověď

   24.10.2014, 23:10 | Daniel Melka

   Petře, i když jsem vás (AHK) ve svém příspěvku zmínil, tak mi osobně jako tým v žaludku neležíte. Co mi a spoustě dalších lidí vadí je systém této soutěže. a to především nejednotnost a jasné pravidlo jak to s těmi registrovanými je a bude! Můj osobní názor je ten, že pokud někdo někdy (třeba i před dvaceti lety) trénoval a naučil se bruslit, tak bude vždy herně převyšovat většinu amatérů. Přikláním se k variantě dvou registrovaných na tým, protože se hra týmu trochu pozvedne a amatér může vedle takového hráče vyrůst. Ale pokud je bývalých hokejek v týmu víc, tak se soupeř amatér kolem nich bude jen motat...
   Pak je tu druhá otázka, a to je to co píšeš, že v jiných týmech je spousta černochů, a to je přesně ono - tak když může jeden a druhý ne, tak ho tam napíšeme potajnočku a ono to možná projde! V tomto je potřeba udělat pořádek!

  • reagovat odpověď

   25.10.2014, 09:10 | Daniel Melka

   Petře, i když jsem vás (AHK) ve svém příspěvku zmínil, tak mi osobně jako tým v žaludku neležíte. Co mi a spoustě dalších lidí vadí je systém této soutěže. a to především nejednotnost a jasné pravidlo jak to s těmi registrovanými je a bude! Můj osobní názor je ten, že pokud někdo někdy (třeba i před dvaceti lety) trénoval a naučil se bruslit, tak bude vždy herně převyšovat většinu amatérů. Přikláním se k variantě dvou registrovaných na tým, protože se hra týmu trochu pozvedne a amatér může vedle takového hráče vyrůst. Ale pokud je bývalých hokejek v týmu víc, tak se soupeř amatér kolem nich bude jen motat...
   Pak je tu druhá otázka, a to je to co píšeš, že v jiných týmech je spousta černochů, a to je přesně ono - tak když může jeden a druhý ne, tak ho tam napíšeme potajnočku a ono to možná projde! V tomto je potřeba udělat pořádek!

   • reagovat věcné připomínky

    29.10.2014, 13:10 | Petr Mičola

    Ahoj,
    již několik hráčů mi říkalo, že se nemůžou dostat do diskuze. Zkusil jsem se znova zaregistrovat a opravdu to nejde. Více lidí si na to stěžuje.Mě to pravděpodobně jde protože jsem byl zaregistrovaný již v minulosti před vznikem KAMHL.

    Dále by bylo dobré aby na časomíře byla k dispozici během zápasu plnohodnotná lékárnička i s dezinfekcí a nejlépe i chladící sprej.

    Díky

 • reagovat srovnání s Přerovem a reakce na to co tady v diskuzi proběhlo

  23.10.2014, 16:10 | Daniel Melka

  Co se týká KAMHL, tak jsem tady do toho zatím spíše jenom nakoukl,ale pár věcí se mi tady opravdu nelíbí. Možná jsou to jen porodní bolesti. Jinak mám desetiletou zkušenost s přerovskou ZHEL a to nejen jako hráč, ale jelikož jsem i managerem týmu :-), tak vím i spoustu věcí ze zákulisí. Dovolím si tedy trochu srovnávat.
  Tak především, by měl Petr Dostál říct, jestli je to jeho soutěž a pojede se dle jeho podmínek a pravidel, nebo zda je to soutěž nás všech a v tom případě jí bude řídit 14 zástupců jednotlivých družstev a pravidla budou vycházet z názorů nadpoloviční většiny.
  V Přerově v ZHEL – se schází zástupcí týmu v létě a pak v polovině soutěže. Hlasuje se a to co se dohodne dostanou vedoucí týmů písemně, event. to je i na webu! Předchází se tak veškerým nejasnostem a dohadům!
  Také by měl Petr (nebo výbor) říct, zda je to soutěž čistě amatérská bez vyjímek, anebo zda jsou přípustné vyjímky registrovaných hráčů. Pokud budou existovat vyjímky, tak nastolme rovná pravidla pro všechny týmy a ne, aby jeden tým mohl mít např. 5 registrovaných a druhý tým ani jednoho. To jsou teď takové ty vyjímky vyjímek a vyjímka pro vyjímku! Dle mého názoru a zkušeností je tak, jak je to nastavené dneska, cesta do pekel…
  Petr tady napíše, že pokud se nelíbí někomu hrát s AHK, ať se do soutěže nehlásí. (to snad ani nemůže myslet vážně) Tak tady se zorganizuje amatérská soutěž, na začátku druhého ročníku někdo z KHL apeluje, ať se přibere AHK, plná registrovaných hráčů, protože s nimi v KHL nechtějí hrát (a my s nimi chtít hrát máme?!) a týmy které odehráli 1. ročník dostanou ultimátům – nechceš AHK, tak nehraj vůbec! A to je co?!
  Sakra, tak buď hrajme soutěž rybníkářu a pak tady nemá registrovaný co dělat a to bez vyjímky, anebo ustupujme a dělejme v tom bordel, že někdo v týmu může mít registrovaného a druhý ne! Tohle je nějaké fair-play ?
  Proč ale tedy loni vznikla vedle KHL ještě KAMHL? V tomto světle mi to teda smysl nedává! Myslel jsem, že jedna soutěž připouští registrované hráče a druhá ne!
  V Přerově se také hrají dvě soutěže – v jedné je možnost účasti bývalých hokejistů, v té druhé (ZHEL) bez vyjímky! Můžou hrát jen nikdy neregistrovaní hráči a to ani registrovaní někdy v žácích a to od okresu nahoru! Všechny týmy toto pravidlo respektují a není problém! Samozřejmě se párkrát stalo, že to někdo zkusil, ale udělala se lustrace na svazu a tým dostal kontumace a byl opět pořádek!
  Proč byl Rebelsum direktivně vyškrtnut Schaffer. Kdo to odsouhlasil? Hlasoval výbor? A když už teda byl ze soupisky vyškrtnut, proč Rebels nemohli napsat místo něho hráče jiného? Petře Dostale argumentovat tím, že nemáš čas řešit různé ptákoviny a požadavky jednotlivých týmu je přinejmenším trapná výmluva! Tak proč tu soutěž organizuješ, když na to nemáš čas? Já osobně, i spousta ostatních hráčů chápeme, že je to práce náročná na čas i starosti, ale dal jsi se na to, tak bojuj, nakonec za to dostáváš zaplaceno. Také by nebylo na škodu, kdyby na webu vysel nějaký rozpočet.
  V Přerově platí každý tým za organizaci soutěže po pětikile a funuje to tam úplně perfektně. V KAMHL platí týmy po 4tis. (56tis. za sezonu)!!! Nebo se pletu?
  V Přerově existují soupisky pro 25 hráčů, odevzdávají se těsně před startem soutěže a každý tým si může nechat 3 volné místa a doplnit je do poloviny soutěže, což je někdy koncem listopadu!
  Je to pár dní, kdy jsem napsal 4 hod. před našim zápasem, vedoucímu soutěže: „ prosím o dopsání hráče XY na naší soupisku. Děkuji“ Odpověď za 10 min. „ máš ho tam :-)“ Toto je profi přístup! V době chytrých telefonů je taková věc otázkou minuty!
  Stejně tak doplňování výsledků na web. V Přerově vždy pár minut po zápase vysí výsledek na webu. Sms pošle rozhodčí!
  (Vzpomínám si že někdy před 15 lety v hobby lize ve Zlíně fungoval web, kde se výsledek z smsky na web dostal nějak automaticky a i naopak, kdo si zaregistroval své tel. č. dostával výsledky a termíny na mobil!) Jardovi Pohankovi k zamyšlení :-)
  Termíny – jak to že jeden tým má přeložený zápas bez mrknutí oka a na poslední chvíli, aniž by o tím vedoucí dotčených týmu souhlasili a jiní musí o přeložení žádat další 3 zainteresované týmy?
  Proč se hrají zápasy ve všední den od 21:45? Myslí si snad někdo, že všichni chodíme na odpolední, či si po zápase bereme volno?
  Přerov – termíny na webu vysí jen na aktuální měsíc.Těsně před zveřejněním dostanou termíny vedoucí družstev a mají jeden den na to, aby případný termín neakceptovali. Pak se to pověsí na web a už to tak je! Všichni chápeme, že každý má někdy něco a nikdy nevyhovíš všem! Proto máš na soupisce 25 hráču…
  V Přerově neexistuje dohadování se s ledařem o tom, nakolik, nebo jestli vůbec zapne osvětlení. Za ty prachy co každoročně do rozpočtu přispějeme, chceme i trochu důstojné podmínky! V Přrově proto, při našich zápasech jede osvětlení na plný výkon! (Zvýšený výkon světel je finančně nějakých 30 Kč za hodinu – 1 kW stojí kolem 6 Kč!) Pokud tuto částku nemají v KM zakalkulovanou do pronájmu ledu, tak bychom v šatně před zápasem mohli vybrat po pětikoruně a připlatit si za plnohodnotné světelné podmínky…
  Web KAMHL je fakt dobrý a pěkný. Nějaká chybička se najde, ale to jsou muchy. Jen teda pokud Jarda Plšek psal, že se nemůže dostat do diskuze, tak asi fakt nemohl. Já se o registraci snažil pár dnů, a nakonec mi s tím musel Jarda Pohanka pomoct. Chybí mi tady tlačítko zapomenuté heslo, změna hesla. Potvrzovací link na registraci - do mailu mi přišla stránka nesmyslných písmen a znaků :-)
  Tož asi tak… Sportu zdar! :-)

  • reagovat srovnání s Přerovem a reakce na to co tady v diskuzi proběhlo

   13.11.2014, 09:11 | Martin Hložek

   Pokud tě to tady tak nebaví, můžeš hrát v Přerově a budeš spokojený! Děláme to přece pro zábavu a tebe to evidentně bavit nemůže!

 • reagovat časy ledů

  23.10.2014, 14:10 | Daniel Melka

  Tož nevím jestli si někdo dělá prdel, ale začátek špílu ve všední den ve 21:45h.!!! To snad nemyslíte vážně...
  Myslím, že většina z nás se v tuto hodinu obvykle již ukládá ke spánku! Ze zimáku se dostaneme tak těsně před půlnocí, půlhodinka cesty domů, než kdesi cosi, zklidnit organismus a usínáme o půl druhé! Chudáci Ti, co chodí do práce na šestou! Ale i Ti ostatní - myslím, že těch co si můžou pospat a nemusí ráno pracovat moc nebude...

 • reagovat Reakce na reakci na diskuzi :-D

  15.10.2014, 11:10 | Petr Mičola

  Ahoj,
  přidám jen pár věcných připomínek, ať tu není dalších milion reakci :-D

  Web - paskvil to není, ale věcí které nefungují nebo nejsou uživatelsky přívětivé, je určitě hodně a je na zváženou zda do toho investovat čas a peníze

  AHK - k těm se raději nevyjadřuji :-)

  Schůze - 2x za rok jsou ideální - na konci a před novou sezónou

  Schaffer - nevím s kým bylo dohodnuto, že pokud se ozve jediný tým tak Schaffer skončí, ale i tak nesouhlasím s tím, že do ligy přišel celý tým registrovaných a Schraffer hrát nemůže (trochu postavené na hlavu), jelikož je na tom výkonostně rozhodně hůř než většina registrovaných co v této lize hraje(Hudousek,Havrila,...)

 • reagovat Příspěvek od pana Plška

  26.9.2014, 11:09 | Petr Mičola

  Kurvwa nemožu se dostat do diskuze na stankách kamhl,to je zase prdel co ten Dasty stvořil.Pasklvil za pasklvilem.Prý já budu ve vedení pořád.Aby sis synku nakonec nevhazoval sám aji buly! Jestli něco nesnáším tak je to tady toto jájinkovství z toho bych se opravdu posral.Ty se prosím Tě neoháněj tím,že pravidla jsou dané!!!Ty jsi ten co je stihne třikrát za den změnit jen aby nebyl žádný problém.Nevím jak ostatním ale mě osobně to docela vadí.Jestli si dobře vzpomínám tak se dohadovalo v březnu něco o tom,že budeš moci dopsat na soupisku hráče do konce listopadu ale aby se mohl zůčastnit play off tak bude muset odehrát 5 zápasů v základní části(já sám navrhoval 7),takže jestli chceš něco uzavírat tak uzavři sebe ale to tak,že Tě už nikdo nenajde.Zlob se na mě nebo ne ale děláš v tom jen obrovský bordel.Ve chvíli kdy se objeví problém tak se něco přepíše.Taky si dobře pamatuju,jak se před prvním ročníkem odhlasovali hráči na tzv. výjimku(na piču) a bylo jich celkem 15 !!! teď je z toho do 14-ti let Když to tak zběžně prohlédnu tak se jen směju.Ano byl jsem vysazený na RHL ale kdo se dobře podívá tak tady ti borci hrají Záhorskou extraligu v Přerově a tam opravdu není takový bordel jak tady v KAMHL a nepustí si tam hráče,kteří byli registrovaní.Ale když něco řeknu tak to je jak kdybych házel hrách na stěnu.Pro mě jseš především ten ,který by něco takového neměl dopustit a měl by jsi to pořádně hlídat!!! Co si mám o takové lize myslet,že se s toho stane to co v KHL(mimochodem jsem si vyslechl názory,že se na něco takového můžou vysrat a bylo to od bývalých hráčů),kteří se nechcou honit s mladýma klukama co hráli juniorku,že si raději založí novou soutěž nad 35 let.Dasty měl by ses zamyslet jestli je správně neustále uhýbat a něco předělávat aby to bylo k obrazu s tebou spřízněných osob.Všichni řvou,že Holas do toho vnesl jen bordel ale do očí mu to říci nikdo nepůjdete,jelikož jste posraní až za ušima co by se stalo.Ano ,za mě je v tom bordel a jestli ho hned neutnem tak bude ještě větší.Jo a už nic nepřepisuj ,neměň nebo Ti to naposílám všechno a pak se z toho teprve posereš!!!To by mě aji vcelku zajímalo jak to budeš měnit dále.Asi jmenovitě Pravdu tam máš v jedné věci-žádné schůze!!!Stejně tam přijede banda nevzdělanců(až na pár výjimek),kteří hlasují o něčem a neví ani o čem anebo drží zobáky.A ještě týkajíc se Běhala pro mě ať hraje ale není řešení jak píšeš Ty z historického hlediska.Začneš tím,že pravidla jsou daná a pak vytáhneš jakési historické hledisko.Tak na to Ti sere Bílý Tesák jak by Ti řekl Staňa.Další nebudu ani rozebírat.My chceme hrát hokej,udělat si žízeň pobavit se třeba i se soupeřem a ne stále něco řešit.Tak tomu dej prosím Tě jednou pro vždy fazónu a už nic neměň ,protože to ještě víc domrdáš.

  • reagovat reakce na AHK :-)

   26.9.2014, 13:09 | Petr Mičola

   Rreakce na: Někteří se ohání AHK, zatím vyhráli pouze 1 zápas.

   Již jsem to někde psal, ale napíšu to ještě jednou. To co vyhráli a co ne, není vůbec důležité. Hrajeme pro radost a ne pro výhry. Hráli jsme s nima, tak už můžu hodnotit. Až na pár výjimek rozdávali jednu sekeru za druhou. Naštěstí mám dřevěný ruky a pevný chrániče, tak mám jenom pár modřin. Horší bylo,že provokovali kde se dalo. Když zjistili, že náš golman jim jen tak něco nepustí, tak co udělali jako správní sportovci? Začali ho osekávat. Když naopak jsem přijel k jejich golmanovi,zmiňuji že jsem se ho ani nedotknul - ti co mě znají ví že jsem nejslušnější hráč a zákeřnosti tohoto typu jsou mi cizí :-), tak jsem hned jednu dostal šikovně do báchora od nejmenovaného hráče :-) Super pocit. Takže doufám, že všichni co s nima budete hrát si to náležitě užijete a na další schůzi se snad sejdeme všichni ve zdraví...Jo a přeju vám abyste nad nima vedli, protože pak se teprve ukážou v plné své kráse ;-)

   • reagovat reakce od AHK

    28.9.2014, 21:09 | Petr Štrof

    Ty rozhodně nic nehodnoť. Fauly na ledě by měl posuzovat rozhodčí což taky dělal. O vaší čisté hře svědčí počet vyloučení. Vaše hra byla určitě naprosto čistá? Já si myslím, že to bylo vzájemný.
    Vím, že nejsme nejslušnější tým, ale vše vyplývá ze zápalu ze hry a myslím si, že jsme rovnocenný partner pro všechny spoluhráče a rozhodně se mi nelíbí řeči typu, kolik máme registrovaných hráčů, jak moc faulujeme a jaký jsme tým. Jsou to nesmysly, jsme tým jako každý jiný. Jsme parta kamarádů, která ve své podstatě hraje ve stejném složení od doby, kdy se soutěž zakládala. Hrajeme hokej pro zábavu a pro radost. Sportu zdar ..

   • reagovat RE:

    29.9.2014, 08:09 | Petr Mičola

    Nechť si každý udělá obrázek sám, jak s váma bude hrát ;-)

    Dál to komentovat nebudu, protože to nemá smysl :-D

 • reagovat 1. sezóna KAMHL

  28.3.2014, 15:03 | Martin Hložek

  Tak máme za sebou premiérovou sezonu KAMHL a musím říct, že jsme NADŠENÍ!!! Ne ani tak z toho, že jsme proti všem očekáváním urvali bronzovou placku, ale spíše z toho, že jsme si jako superamatéři měli možnost zahrát „ velký“ hokej se vší parádou. Dva rozhodčí na každém zápase, kteří neměli potíže s odpověďmi dotazů jako:“ kde mám stát na buly, nebo proč jsem vyloučený, on na tu hokejku stoupl sám“. Až na výjimky exklusivní začátky zápasů, ale hlavně konfrontace s dalšími 11 týmy. To je doufám účelem celé soutěže, umožnit zahrát si hokej, udělat něco pro své zdraví a v neposlední řadě udělat si žízeň. Myslím, že až na jednu nebo dvě výjimky to tak všichni chápali. Tady se rozhodně sluší pochválit všechny rozhodčí, kteří se podíleli na hladkých průbězích zápasů!!!
  Pochválit musím i organizátory soutěže. Byly jasně cítit jejich zkušenosti s organizací podobných akcí, a přestože se jednalo o 1. ročník, neslyšel jsem o nějakých potížích. Vše běželo jak na drátkách. Navíc výborně fungovaly web stránky, kde si každý mohl cokoliv zkontrolovat. Jsem si jistý, že návštěvnost stránek musela rapidně stoupnout :))). Tady jen drobná výtka za nás nedočkavé, aktualizace výsledků by mohla proběhnout rychleji :))).
  Jediné o čem se vedly dlouhé debaty a myslím, což se nakonec i potvrdilo, že celkem zbytečné, jsou pravidla, která určují, kdo může a nemůže v této soutěži hrát. Věřím, že vedení soutěže a zástupci jednotlivých klubů najdou společné řešení, které bude vyhovovat většině. Někdy moc demokracie škodí, ale nemyslím si, že je správné, nedovolit zahrát si hokej někomu, kdo byl sice registrován, ale před 15ti i více lety a táhne mu na 40.
  Takže závěrem znovu děkuji všem, kteří přišli s nápadem KAMHL zorganizovat a podíleli na bezvadném průběhu soutěže a již teď se všichni těšíme na sezonu příští.
  P.S.: přijdeme se samozřejmě podívat na finálový večer KHL, kde se podíváme jak by to asi mělo na ledě při hře vypadat!!!

  HC Spartak Hulín

 • reagovat Zraněný hráč RHL:Buldoci

  17.2.2014, 23:02 | Michal Kosatik

  Čau. Někteří jste se po zápase ptali, jak je na tom. Takže 12 stehů a cítí se ok. V sobotu nastoupí..poznáte ho podle úsměvu od ucha k uchu :D Dobrou noc všem.

 • reagovat Emoce

  20.12.2013, 21:12 | Petr Havrila

  Zraněný hráči, nevím cos sledoval za zápas. Toto je jen trapná reakce na naše očekávané protesty proti vašemu golu z brankoviště. Očekávám tvoje foto našeho plivajícího hráče!!!!! Rozhodčí oslovoval skoro celý váš tým křestním jménem a bude nadržovat nám ???????? Nařčení je trapné až směšnééééé.

  • reagovat odpověď

   21.12.2013, 13:12 | Jaroslav Dlabač

   Ahoj Petře, byl jsem na stejném zápase a proto z něj je i cca.550 fotek. Ještě úvodem chci napsat, že nikdo z hráčů nevěděl,že svoji reakci napíšu a sám víš že některé věci z hlediště vypadají jinak jak z ledu.
   Můžeš mi říct proč bych psal dle tebe trapnou reakci, když jsme nakonec vyhráli?? Kdyby to bylo tím jak říkáš - známostí s rozhodčím, tak ani neceknu, budu o tom mlčet a půjdeme s nima raději na pivo. Nebylo by to logičtější? A psal jsem jen o tom co někdo slyšel, dokonce někdo nestranný, ale já u toho nebyl, tak to nechci rozebírat a nikoho obviňovat. Je taky logické, že se někdo z Vašeho mužstva ozve, ale zkuste si někteří sáhnout do svědomí.Ale o tom ten příspěvek vůbec nebyl, tam jen začala frustrace některých z Vás, která pokračovala goly ve vaší přesilovce(taky jsme jich víc dostali než dali) a vyvrcholila inkriminovanou událostí a jak jsem pochopil, tak dotyčný raději mlčí i před Váma, možná je mu trapně. Možná si aspoň se zpožděním uvědomuje co provedl i když omluva na místě mohla zabránit tomuto snad až zbytečnému a trapnému dopisování. To že očekáváš důkazy je hezké, ale fotky patří mě a co s nima budu dělat a komu je případně poskytnu záleží na mě.Ale po různých sítích je šířit nebudu,to se neboj, to je pod moji úroveň. Já bych si jen přál , kdyby dotyčný celou věc uzavřel alespoň písemnou omluvou, email na kapitána lze určitě dohledat a tím bych celou věc uzavřel a příští rok začal s ,,čistým"stolem. Dál již nechci tuto situaci na diskuzi rozebírat a proto všem přeji hezké vánoční svátky, hodně štěstí a hlavně zdraví do nového roku a plno pozitivních emocí do zápasů. JD

 • reagovat Emoce

  19.12.2013, 16:12 | Jaroslav Dlabač

  Ahojte všichni, dnes celý den přemýšlím jestli mám napsat svůj příspěvek a jelikož to možná čtete, tak víte jak jsem se rozhodl. Včera jsem díky zranění navštívil v pozici diváka a fotografa utkání Devils - Lobodice a to co se odehrálo na konci zápasu, mě dost hnulo žlučí.... Zápas byl od začátku jak na houpačce, z 0:2 devils otočily na 3:2 a pak se jim podařilo srovnat na 4:4, kdy kolem uznání branky bylo hodně diskusí a emocí - tak jak to bývá, každý má svou pravdu. Zde se asi odehrála první z věcí, kdy jedna z divaček zaslechla rozhovor hráče z Lobodic s rozhodčím a tam bylo mimo jiné ÚDAJŇĚ řečeno - neboj nějak se to udělá.... No a za chvíli hráli Rebels ve třech. Není na to důkaz, ani jsem to neslyšel, ale myslím si že rozhodčí by si měl stát za tím jak rozhodne sporný moment a ne se snažit to potom mužstvu vynahradit.... Horší pro mě byl ale okamžik, kdy technicky asi jeden z nejlepších hráčů Lobodic(taky hraje na vyjímku) neproměnil ke konci zápasu samostatný nájezd a při odjezdu na svoji střídačku, plivnul na střídačku hostujících hráčů!!!! I když to popřel, tak jsem to nejen viděl, ale díky sekvenci na foťáku i zachytil.... Nevím co si o tom normální člověk má myslet - hrajeme hokej pro radost a potěšení, možná má někdo slíbené něco za vítězství, prostě to nechápu. Emoce ke sportu a k hokeji zvlášť patří, ale toto za to, že nedá nájezd a prohrávají???? Můj názor je, že by se po sezoně měli sejít zástupci klubů a popřemýšlet kdo by měl případně v KAMHL hrát. Výše uvedené věci zde nepatří a případné ambice se dají prezentovat v jiných soutěžích. Tím nemířím na celý team Lobodic, ale na všechny hráče, kteří mají při vstupu na led, tzv. rudo. Toť můj názor a můžete do mě :-). Jarda

  • reagovat Upřesnění

   19.12.2013, 16:12 | Jaroslav Dlabač

   Samozřejmě jsem myslel všechny hráče, všech mužstev.

  • reagovat RE emoce

   20.12.2013, 12:12 | Jaromír Plšek

   Mluvil jsem s Davidem Mikalou on ti asi řekne co a jak jinak mi to prosím Tě pošli ty fotky plsekjaromir@seznam.cz . Dík

 • reagovat Soutěž

  7.12.2013, 16:12 | Petr Dostál

  Konečně hokejové kolo, ani jeden výsledek nedopadl hůře než tří brankovým rozdílem..!! Snad každý vidí že to mělo smysl to rozdělit.
  Co se týče play-off, doporučuji hrát klidně na dva zápasy čtvrtfinále a semifinále, finále hrát jen na jeden, protože kvalita se ukázala týmy v předchozích zápasech a finále bych spojil s finálem KHL, dojde víc lidí na čumendu.....

  • reagovat Soutěž

   10.12.2013, 11:12 | Martin Hložek

   Za Hulín: čím víc zápasů tím líp;), takže souhlasíme s každou změnou v tomto směru!!!

   • reagovat Soutez

    11.12.2013, 14:12 | Michal Kosatik

    S Hložou souhlasím vždy a všude. Slíbil, že mi pak bude nechávat mezírky v obraně :D Za RHL jsme taky za co největší dávku zápasů ;)

    • reagovat RHL

     11.12.2013, 15:12 | Martin Hložek

     Rádi si na vás "smlsnem" 2x po sobě!!!:))) Už se připravuješ na sobotu?! Hodně se na vás těším a mezírky nechám jen tobě, jinak neprojde ani myš, a to proto, že ty to stejně nedáš...!!!:D:D:D

     • reagovat re RHL

      11.12.2013, 16:12 | Michal Kosatik

      Kamaráde, už 14 dní žereme jen syrový maso. Pokud nás nedostane salmonela, tak v sobotu v plné síle pro 3 body ;)

      • reagovat Prosba

       14.12.2013, 20:12 | Michal Kosatik

       Prosím admina, aby vymazal moje předešlé komentáře o tom jak jsme připraveni na zápas se Spartakem. Byl jsem zřejmě mimo, když jsem to psal. Dnešní výsledek je toho důkazem. ;)

       • reagovat re Prosba

        16.12.2013, 13:12 | Martin Hložek

        No zase tak mimo jsi nebyl, výsledek neodpovídá průběhu, nemělo to skončit tak velkým brankovým rozdílem. Zápas jsem si i přes to, že jsem v pátek musel absolvovat letos už tak 4tý firemní večírek, hodně užil a už teď se těším na další špílek, který může skončit úplně opačně...!!!;)

        • reagovat Re

         17.12.2013, 00:12 | Michal Kosatik

         Doufám, že před příštím zápasem nebudeš mít večírek. Když jsi střízlivý, nehraješ tak dobře ;) :D

 • reagovat Playoff

  3.12.2013, 00:12 | Michal Kosatik

  Zdravím všechny.
  Play-off je ještě daleko, ale možná je poslední možnost na tento návrh.
  Nebyl by zájem hrát play-off na 2 zápasy? Při stavu 1:1 náhlá smrt nebo nájezdy???
  Je to jen nápad, tam mě hned nekamenujte, ale na 1 zápas mi to přijde takový..krátký a ani si neužijeme tu atmosféru, kdy po prohraným zápase můžeš ještě všechno zvrátit..a po vyhraným ztratit. Co vy na to?

  • reagovat re

   3.12.2013, 15:12 | Petr Dostál

   v khl se to tak hrálo a nebylo to to pravé ořechové... třeba jsme hráli s Plačkovem první špíl 1:2, druhý vyhráli 10:1 a šli do prodloužení, kde jsme to vyhráli, prostě první zápas byl jen malá výhoda, vyhrát se musel ten druhý. Letos bych to nehrotil, le když si to zaplatíte hrajte i na 2 vítězné, ovšem příjde to už dost draho na sezonu...

   • reagovat re

    3.12.2013, 15:12 | Petr Vlček

    Druhá stránka zas peto je taková že když sme hráli tenkrát Buldoci z plačkovem tak sme první vyhráli a druhý zápas sme hráli 4:4 klidně bych to hrál ale až tak o 3.místo a 1.místo záleží na ostatních :-)

    • reagovat Re

     3.12.2013, 20:12 | Michal Kosatik

     Za RHL bych byl pro 2 zápasy celé play-off. Je to maximálně 6 zápasů pro finalisty.
     Rozhoduje:
     1) body
     2) skóre
     3) nájezdy
     Ale je to jen nápad do diskuze ;)

    • reagovat RE Vlček-play - off

     5.12.2013, 13:12 | Jaromír Plšek

     Bože hned od čtvrtfinále ať se hraje na dva špíly,to by byla motivace pro Rebels skončit na 8.místě a dvakrát vypráskat Káčery :D :D :D

 • reagovat to webmaster:

  27.11.2013, 13:11 | Tomáš Kučera

  Zdarec. prosim Te. jak se teda hraje dal po tom rozdeleni?. ja to nechapu:(. tedka hrajou tymy dalsich 10 zapasu? a pak je play-off??

  • reagovat re

   29.11.2013, 08:11 | Petr Dostál

   přesně tak, play-off na jeden zápas...1/4, 1/2 a finále. Kdo vypadne končí, hraje se ale o 3.místo

 • reagovat Vyrovnaná soutěž

  18.11.2013, 15:11 | David Mikala

  Co říkáte na výsledek utkání prvního s druhým Kačeři - Jiskra? Celkem pěkně to poukazuje na vyrovnanost AMATÉRSKÉ soutěže... Ale tak, když to kluky baví ;)

  • reagovat co na to říct?

   25.11.2013, 18:11 | Tomáš Kučera

   Zdravím Vás hráči, zdravím autora,

   ten zápas jsem pískal. Musím říct, že Kačeři jednoznačně vyhráli, protože prostě bruslí, hrají hokej a ví o sobě. Jiskra měla těžký nohy a 2 hráči hrálí se zraněním. Byli horší a proto prohráli.Je jedno jestli 2 3 4 5 nebo 20. Je to hokej a to k hokeji patří. Jednou vyhraješ, jednou ne. A je vidět , že ten hokej Kačery BAVÍ, jak tady urýpaně píšeš.

   Soutěž je podle mě vyrovnaná, hodnotím z pozice rozhodčího. Jsou zde 4 TOP týmy jako v KHL. Rozhodují zde 2 3 zbytečné góly v každém zápase. Zápasy spodku ligy s týmy od 5. místa jsou vyrovnané a rozhodne vždy maličkost nebo když odejdou nohy. To se ale není čemu divit, protože kluci netrénují, nemají posilovnu, letní připravu a pak jsou z toho výsledky typu 15:2 , 11:3. Týmy se do soutěže přihlásily, protože prostě chtějí hrát a je jim jedno, jak jim zápasy dopadnou. Nevěděli proti komu budou hrát. Ale hokej je baví.


   Začal bych spíše tím, že napíšu příspěvek na forum, ve kterým Kačerům řeknu a vyzvu je, že do přístí sezony udělám všechno pro to, abych Vás porazil. Ale místo toho zabrousím na forum a najdu tady toto ...?

   Začni už hrát. Řeči Ti jdou. Víš, jak okomentovat, i to co nemáš.

   Kučis

   • reagovat Odpověď

    26.11.2013, 10:11 | David Mikala

    Ahoj. Za prvé ti děkuji za rady. A za další. Pár kluků z Kačerů znám, nemám s nimi problém, jejich hru jsem párkrát viděl a fandím jim! Jak píšeš hrají opravdu hokej, na rozdíl od spousty nás ostatních, kteří začínáme. Jen jsem chtěl poukázat na to, že jsme se přihlásili do amatérské soutěže a myslím si, že Kačeři by neudělali ostudu ani ve vyšší soutěži (možná po mírném doplnění). Většina z nich hrála před tím soutěž několik let a jde to na nich vidět.
    Jinak stěžovat si na tebe, že máš radši pískat než kecat, nebudu :)
    Myslím, že tak jak já začínám s hokejem, ty začínáš pískat, a jde to na nás vidět na obou. Jen bych prosil ubrat trošku arogance ve smyslu "až budu chtít s něcím poradit, tak se tě zeptám" Děláš rozhodčího, s tímhle daleko nedojdeš... Žádný jiný se tak nechová. Amen... ;)

    Ať se ti daří a slibuju, že se zlepším.

    • reagovat :)

     26.11.2013, 14:11 | Tomáš Kučera

     Tak Kačerům společně popřejeme do dalších zápasů štěstí.

     Určitě najdeme společnou řeč o všem. Jak Vám hráčům vadí něco na rozhodčích, nám zas vadí něco na vás. Je to hokej.

     Jinak nevidím žádný špatný chování :-O. Nejsem si vědom, co jsem teda udělal.

     Snad se nedočkáme toho, jaká situace panuje při rozhodování zápasů žákovských mužstev. :-D

     • reagovat :-)

      26.11.2013, 17:11 | David Mikala

      Souhlasím.
      Já žádný problém nemám a neříkám, že se špatně chováš. Jen když se tě někdo něco zeptá, proč to nebo ono, tak je blbý když uslyší, že až se budeš chtít na něco zeptat, tak se zeptáš... S úsměvem řekni, že to nic nebylo a je to ;) Nebo raděj poraď co kdo udělal špatně, proč si nenajel jinak, nepostavil se lepší na buly. Spousta z nás by to určitě uvítala.
      Jinak jsme rádi, že máme vůbec rozhodčí. Před začátkem soutěže jsme počítali max. s jedním.

      Takže příště čus a stav se na panáka do šatny.

  • reagovat Soutěž

   26.11.2013, 16:11 | Petr Vlček

   Pane Mikala soutěž je v prvním ročníku a myslím že prvních 6,tymů je vyrovnaných a jsou dobré hokeje, že jsme vyhráli 10:1 s Chropyní to nic neznamená každý zápas je jiný a narozdíl od vás naš tým je jenom o amatérech že je někdo nadprůměr to se nedá nic dělat, otom jsme se bavili přeci na schůzce, jde jen oto že vy to hrajete první rok a někteří z nás třeba 10let to je celé, za dva nebo třeba za rok můžete hrát taky o nejvyší příčky jde jen oto se sehrát víš, ne vletět na led a divit se proč ten amater je tak dobrý.Co se týká rozhodčího co na tebe tady reaguje tak k tomu můžu jen říct tolik.Pane Kučera toto je amatérská liga takže pokud je napsáno že se nehraje do těla tak se má pískat 2,min trest a né že se tě někdo zeptá proč to nepískneš a odfrkneš že to je hokej, nás to neživí hrajem pro radost tak je nutné to pískat než se stane nějaké zbytečné zranění čau petr kačeři

   • reagovat Soutěž

    26.11.2013, 17:11 | David Mikala

    Ahoj, pane Vlček,
    chtěl jsem jen oživit diskuzi. Nikoho jsem se nechtěl dotknout. Je mi jasné, že je to první ročník a nikdo nevěděl jak to bude. V žádném případě se nechceme s nikým rovnat. Hrajeme hokej až na dva borce druhým rokem. 90% si koupilo hokejovou výstroj před minulou sezonou a jsme se soutěží max. spokojeni. Jde nám o to si opravdu zahrát "hokej", proti různým soupeřům, s rozhodčím a nějak organizovaně. A to se nám splnilo.

    Jen nesouhlasím s tím, že jste amatéři. Amatéra já si já představuju poněkud jinak. Když někdo hraje hokej 10 let, je amatér? Jasný profesionál asi nebude, ale amatéři jsme mi všichni co hrajeme hokej malou chvíli. Nechceš se snad srovnávat s náma?
    Jinak Vám samozřejmě přeju hodně zdaru, jsem rád že se soutěž rozdělila, je to určitě výhoda pro všechny. Ale taky jsme rádi za zápasy proti Vám. Alespoň vidíme jak se to má dělat. Z tribuny to totiž vypadá moc jednoduše :-) A to že dostaneme náklad, není takový problém. Lepší než hrát vyrovnaný hokej s nějakýma prasatama :)

    Mějte se.

    David M.

   • reagovat Rozhodčí

    26.11.2013, 17:11 | David Mikala

    Ještě k rozhodčím. Myslím, že až na výjimky je to celkem v klidu. Je pravda, že se párkrát stalo, že v jednom zápase se píská vše, v druhém se to pak zbytečně pouští, ale snad se to nikde nezvrhlo.
    Ale souhlasím s tím, radši to pískat. Hlavně u mantinelů. A ti kluci co to rádi do těla, ať zvolí jinou ligu... Je jich snad jen pár a každý je zná ;)

    Ahojte

    • reagovat :)

     26.11.2013, 18:11 | Tomáš Kučera

     Kdo je amatér a kdo není je strašně těžký posoudit. Slyším to často. Někdo je fakt lepší, někdo horší, ale oba dva jsou na tom stejně.

     O tom tělu u mantinelu je to taky sporný. Zákroky zezadu, napadení, kolena. To jsou škaredé zákroky. Ale když se 2 hráči srazí, nebo si jdou trošku do těla a přitlačí se, to si myslím, že v rámci možností jde vydržet, když do toho 1 z hráčů nejde fakt s úmyslem to dohrát naplno. Kdyby se mělo pískat všechno tady toto, trestná lavice se změní na hráčskou a nikdo si nezahraje:(

 • reagovat Změna času

  19.10.2013, 12:10 | Jaromír Plšek

  Tak toto jste vážení opravdu posrali!Vy jste se snad zbláznili nebo co,přeci není možné aby jste změnili čas zápasu až v den kdy se hraje.Já chápu,že se může stát když hrají muži posun zápasu ale nikdo mi prosím netvrďte,že jste se dozvěděli teprve v pátek večer nebo sobotu ráno,že budou hrát muži v sobotu od 17.00hodin.U nás si kluci přehazovali směny aby se mohli zůčastnit a teď je jim to k ničemu.Jsem zvědavý kolik hráčů na dnešní zápas dorazí.Vcelku za slušné bych považoval kdyby tak pozdní a razantní posun času byl neprodleně sdělen vedoucímu mužstva aby se s tím dalo ještě něco udělat.Toto je zatím 11 zápas pro Rebels A + B a 11krát byl posunut čas začátku nebo den kdy se hraje.Opravdu super!!!Nebo si snad myslíte,že nikdo nemá nic jiného na práci než sedět na stránkách kromhl a sledovat tyto posuny?(/

  • reagovat Re

   21.10.2013, 15:10 | Petr Dostál

   Ahoj Jaro,
   osobně mne to taky štve, když říkám vedeni ZS, když je jiný čas než v 17hod ať mi aspoň pisnou. V sobotu když jsem dělal zápisy k zápasům jsem jen mimochodem mrkl na web a zjistil, že je to celé posunuté. Já taky nemám čas hledět furt na web HK a sledovat změny. Proto jsem avizoval vedoucím před sezonou, že prvořadé jsou časy na HK, já je na web kromhl.cz musel dát dopředu, abyste alespoň věděli kdy budete hrát, bez času mě to nepustí uložit. Pokud to budu příště vědět tak na poslední chvíli napíši smsku. Zdar v pátek, jsem zvědavý proč se scházíme, osobně mě nikdo nic nepsal, jen že je strašně moc připomínek a námětů.
   Zatím

 • reagovat společné šatny

  24.9.2013, 12:09 | Petr Mičola

  Stalo se vám už, že na zápas jste měli oba dva týmy pouze jednu společnou šatnu?
  My jsme hráli žopy - buldoci a dostali jsme pouze jednu šatnu, a do ní jsme se museli vejít - ještě, že buldoků bylo málo, jinak si nedokážu představit situaci, kdyby nás bylo 15 a buldoků taky 15 jak bychom se tam nacpali...
  Jinak pohostinnost buldoků byla na velmi vysoké úrovni :-)

  • reagovat RE: Společné šatny

   25.9.2013, 16:09 | Petr Dostál

   Bohužel na zimáku jsou jen 3 šatny pro hosty, protože nikdo nepočítal, že tu rozjedeme tolik soutěží s cizími týmy, které nemají svou šatnu. Řešení neexistuje, proto se musíte na druhý špíl všichni vejít do jedné kabiny, ještě zajistím ať nechávají aspoň tu zadní velkou. Asi tak

   • reagovat společné šatny

    26.9.2013, 15:09 | Petr Mičola

    jednalo se o první zápas toho dne a před námi měl trénink dorost nebo podobná kategorie.Kdyby to byl druhý zápas tak bych to pochopil :-)

 • reagovat Rozhodčí

  23.9.2013, 17:09 | Jaromír Plšek

  tímto se omlouvám všem rozhodčím za mé nevhodné chvání při víkendových zápasech.Nechal jsem se unést,sorry borci.

 • reagovat Diskuse

  26.8.2013, 08:08 | Petr Dostál

  Zdar hráči,
  pro psaní příspěvků se zaregistrujte v menu dole. Následně po obdržení potvrzovacího mailu se můžete přihlásit zcela dole pod partnery. Časem bude registrace propojena s Vaší vizitkou u hráčů. Diskuse je pro vyjádření Vašich názorů, pouze se vyvarujte vulgarit, jinak příspěvek bude smazán.
  Sportu zdar a hlavně na ledě dbejte na fair-play.
  Petr Dostál
  webmaster a vedoucí KAMHL

Aktuální sezóna 2018/2019

ROZPIS ZÁPASŮ

2.kolo
13.12.19:30DEV-KVA
13.12.21:10MOR-AHK
15.12.19:00RCH-SEN
3.kolo
15.12.20:45LOB-DEV
17.12.20:00TOV-MOR
17.12.21:40JIS-TRO
18.12.20:45KVA-RCH
19.12.21:15AHK-REB

VÝSLEDKY

2.kolo
12.12.REB-JIS5 : 7
11.12.TRO-BUL3 : 10
10.12.ZOP-TOV6 : 4
1.kolo
10.12.JIS-AHK6 : 0
8.12.SEN-DEV4 : 3 (SN)
8.12.ZOP-MOR4 : 5 (SN)
6.12.RMC-RCH7 : 1
6.12.BUL-REB2 : 3 (SN)

STATISTIKY TOP5

 JménoZBGAT
1.Jindřich Mozola153217154
2.Jan Javořík163115166
3.Jan Nedbal163016144
4.Jan Zapletálek1630131710
5.Petr ml. Sovadina162915144

PENALTY TOP5

 JménoZBGAT
1.Jaromír Hejkrlík1331246
2.Robert Kotiba1211040
3.Pavel Havrila1265132
4.Jiří Barbořík15127530
5.Patrik Brázda16118326

KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •  KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA