BrankářiZásahy1.tř.2.tř.3.tř.Prod.Úspěšnost
HC Jiskra Chropyně00000100%

Průběh zápasu

Rozhodčí: Josef Buksa

Komentář k zápasu

Prevzato z facebooku Jiskry: AHK - Jiskra 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) Branky: Vymětal 2 Zvládnutý zápas o všechno, bystrý fanoušek už před zápasem z diskuze na FB mohl tušit, kdo rozhodne, dobrá taktika od trenéra, nové extraligové hokejky - to jsou NEJ fragmenty z vítězného zápasu. Zápas začal již odpolední diskuzí na FB, kde jsme sami naznačili, kdo bude pomyslným jazýčkem na vahách dnešního špílu. Kouč Jiřin výborně stanovil taktiku a nažhavil nás na zápas, trochu v obavách byl Dino, který se málem nedostal na led, pač slyšel od kouče: "Dino, minule jsi hrál tak dobře, že bylo strašně těžké Tě dnes vyndat ze sestavy"! Celý zápas jsme měli navrch, byli aktivní a hráli v dobrém tempu. Šance přicházely, nedokázali jsme je však proměňovat a proto byl zápas napínavý až do samého konce. Jako ideálně načasovaná se ukázala zásilka extraligových hokejek pro snipera Lukina, který dnes pálil o sto šest. Třetí jeho bomba v pořadí od modré během první třetiny, znamená naše vedení 0:1. Druhou třetinu tlačíme, k převaze nám pomáhají také přesilovky, gól však nedáváme. Když se k nám do třetiny dostává soupeř, v naší bráně stojí velmi jistý Mike. Ve třetí třetině při dalším obléhání brány kluků z AHK znovu napřahuje na modré Lukin a jeho nová extraligová hokejka vysílá projektil, který končí 5:55 před koncem v síti, 0:2. Zápas spěje do našeho vítězného konce, jdeme však do 4 a 20 sec. před koncem dokonce do 3. Po buly v naší třetitě dostáváme 7 sec. gól na 1:2. KONEC Vybojovali jsme si tak třetí rozhodující zápas, který s největší pravděpodobností sehrajeme v úterý 28.2. a již va kabině jsme se vší zodpovědností přemýšleli nad sestavou. "Má se vrátit do sestavy Vojta, Ťutin: k....a jenom to ne..... :) Samozřejmě zveme všechny naše fandy.