KROMĚŘÍŽSKÁ HOKEJOVÁ LIGA   •   KROMĚŘÍŽSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

Úvod » Aktuality

Souhrn z benefičního zápasu výběru KHL a KAMHL

V sobotu 14.1.2017 od 16:30 začal zápas mezi výběrem obou amatérských soutěží KHL a KAMHL. Zápas měl na starosti Jarda Plšek a zvolil nejlepší variantu, obě ligy promíchat, aby zápas byl vyrovnaný. Klíč k sestavám byl, že KHL (celkem 8 týmů) nominovala po dvou hráčích z týmů  a KAMHL (16 týmů) nominovala pouze jednoho za každý tým. Celkem proti sobě nastoupilo 20 hráčů a 3 brankaři po třetině na každé straně. Zápas sloužil jako benefiční zápas výběru obou soutěží na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek v Brně, která podporuje nemocné nejmenší pacienty a rodiče těchto nemocných dětí. Zázemí pro utkání měl na starosti HK Kroměříž v čele s K. Holíkem ve spolupráci V.Došlíkovou a B.Kadlicovou.

Sestava týmů:

Tým Vendulky Šindelářové (bílé dresy):
Po třetinách brankáři: Petr Vlček (KAC), Radovan Knap (RED), Pavel Kobliha (HUL)
Útoky: Dušan Hrbáček (REB) - Radek Kostrůnek - Bohumír Zavadil (oba RED), Petr Malý - Václav Gross (oba HOL) - Tomáš Hapal (KAC), Michal Šmeidler (SEN) - Tomáš Kučera (STS) - Dalibor Skřivánek (JIS), Zdeněk Večerka (CHO), Ján Bartlanský (RMC) - Petr Sumec (MOR)
Obrany: Jan Škrabal- Ivo Grmela (Míškovice), Martin Kadlík (KVA)- Jaroslav Bíbr (GAT), Josef Buchla (GAT) - Jiří Kuňák (VIK), Tomáš Wurz (KAC) - Roman Běhal (REB)

Tým Nadace Krtek (černé dresy):
Po třetinách brankáři: Dalibor Ondruš (PLA), Radek Mičola (JIS), Jan Vejmělka (STS)
Útoky: Tomáš Berčík - Milan Berčík - Petr Dostáů (všichni HAN), Tibor Baranyi (LOB) - Jiří Dobeš (PLA) - Dušan Horčička (BAR), Petr Sovadina (ZOP) - Marek Frajt (CHO) - Martin Tureček (BUL), David Prokš - Jaromír Vaněček (oba VIK) - Jan Pavlík (RHL)
Obrany: Petr Macek (AHK) - Mirek Frajt (CHO), Martin Setinský - Karel Holík (oba PLA), Jakub Olša (BAR) - Martin Kundera (RCH),  Jaromír Martinka (TOV)

Výsledek 8:8 (0:4, 3:1, 5:3)
branky Tým Vendulky: 3 Zavadil, Malý, Kuňák, Kostrůnek (poslední dva nevím :D)
branky Tým nadace Krtek: 2 T. Berčík, 2 Vaněček, Dostál, M.Berčík, Pavlík, Sovadina neuznaný Olša 7 sek před koncem

Diváci 1941 platících diváků
Rozhodčí: Josef Buksa (hlavní), Libor Halás a Libor Pecháček

Průběh:

Zápas začal před velkou diváckou návštěvou 1941 diváků. Oba týmy se sehrávaly první třetinu a hokej se hrál pouze na bránu bílých, skore 4:0 po první třetině bylo milosrdné, protože černý tým se začal prosazovat golově až po 15 min zápasu. Bílí jeli na konci třetiny trestné střílení, které neproměnil Malý. Po úpravě ledu, zápasu mladých nadějí HK Kroměříž a krasobruslařského vystoupení Martiny Pšurné (6 let) začala druhá část rychlou brankou Kostrůnka a tým v bílých dresech se vzchopil a začal se hrát pěkný hokej na úrovni hobby. Černí stále vedli až minutu před koncem srovnal Malý na 8:8. 8,9 sekundy před koncem potáhl puk Setinský a našel před bránou Olšu, který dal branku na 9:8. Rozhodčí J.Buksa konzultoval situaci s videorozhodčím a pro postavení hráče v brankovišti branku neuznal. Zápas tak skončil smírně 8:8.

Hráči, týmy a rozhodčí vybrali mezi sebou 110.000,- pro Nadační fond dětské onkologie Krtek.

Přehled vybraných příspěvků za týmy:

Rebels 38.050,- , Kačeři 15.000,- , Hanák 5.000,- , Plačkov 5.000,- ,Gators 4.000,- , Barex 4.000,- , Reds 3.500,- , Kvasice 3.500,- , AHK 3.000,- , Hulín 3.000,- .Rymice 2.500,- , Tovačov 2.000,- , Morkovice 2.000,- , Lobodice 2.000,- , Míškovice 2.000,- , Rychlov 2.000,- , Jiskra 2.000,- , RHL 2.000,- , Senators 2.000,- , STS 1.950,- , Buldok 1.500,- , Rozhodčí 1.400,- ,Žopy 1.000,- , Vikings 900,- , Chomýž 700,- . Některé týmy měly nasbíráno víc než nahlásily, tak přeplatky vhodily do kasy na dobrovolné vstupné. Velké díky všem ,kteří přispěli na dobrou věc !!!